Şimdi Ara

Kasma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun içinde 40fps alıyorum fakat oyun aşırı derecede kasıyor sanki 20 fpsde oynuyormuşum gibi lag olabilir diye ab batı serverı üzerinde bi maç attım yine kasıyordu oyun nasıl düzeltebilirim

• ab bati? eu east ping olarak en iyisi, fpsyi harici bir program ile daha sa?lykly ölçebilirsin, eu eastten oyuna girip ayarlary en dü?ü?e getirip o ?ekilde bir dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

ab bati? eu east ping olarak en iyisi, fpsyi harici bir program ile daha sa?lykly ölçebilirsin, eu eastten oyuna girip ayarlary en dü?ü?e getirip o ?ekilde bir dene.

Aynen benim yeni topladigim pc cs go da 300-320 fps verirken dotada stabil 60 gozukuyor dotadaki fps sikintili gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCourage -- 19 Ocak 2015; 14:55:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

quote:

ab bati? eu east ping olarak en iyisi, fpsyi harici bir program ile daha sa?lykly ölçebilirsin, eu eastten oyuna girip ayarlary en dü?ü?e getirip o ?ekilde bir dene.

Aynen benim yeni topladigim pc cs go da 300-320 fps verirken dotada stabil 60 gozukuyor dotadaki fps sikintili gibi duruyor

vysc açıktır.o açık iken ekranda görebileceğinden fazlasına fps çıkmaz, sonuçta makine 500 fps bile açabilse ekranın gösterebileceği belirli bir limit var. o yüzden cs:go'da aldığın 300 fps görüntüde bozulmalara sebep verir. millet boş yere dünyanın parasını verip daha yüksek fps görüntü alabileceği monitör almıyor

• quote:

quote:

Vsync açıksa fps'yi sabitler eğer kapalı ise consola fps_max 120 yazmayı denedinmi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamileite

quote:

quote:

Vsync açıksa fps'yi sabitler eğer kapalı ise consola fps_max 120 yazmayı denedinmi hocam ?

Geforce expriment optimize etmisti vsync acik sanirim eve gidince bakayim banada pek mantikli gelmemisti gtx970 ile o fpsi almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.