Şimdi Ara

kasko teminat önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler. forumda çok güzel paylaşımlar gördüm ilgimi çekti 2 saattir birçok başlığı okudum. yazanların ellerine sağlık. kasko yaptırmak istiyorum geçen yıl 1400 liraya yaptırdım ama kaza yaptım bu yıl başka firmaya sordum 950 lira verdi bir acente. baktım işi biliyor teminatları şişirmedi yakından da tanıyorum düzgün insanlar. teminatları inceledim fena değil ama unuttuğum bir teminatta olmasını istemiyorum.

sizlerin kasko yaptırırken olmazsa olmaz dediğiniz teminatları yazabilirmisiniz. bende ona göre bir değerlendirmemi yapar kaskomu netleştiririm.
    verdikleri teminatlar resimde;

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/207941/4b4751e5-90ec-490f-9970-5df17c4de523.jpg [/simage]

son olarak ta aracım kia sportage 2012 1.6 2. sahibiyim . yan basamaklar aksesuar olarak biliyorum ama üzerinde 17 jant var. kapı girişinde 16 jant yazıyor yani sonradan mı takılmış bunu belirtmek lazım mı? bunları servise mi sorabilirim neler ekstradır diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyapak -- 25 Temmuz 2017; 1:6:43 >

• merhabalar,

Bunların dışında İkame araç süresini ve İhtiyarı Mali Mesuliyet teminatlarını sormalısınız.
  • Burada gösterilen değerlerden ziyade klozlara odaklanmak lazım.

Teklif Sompo'dan. İMM: 100.000 çalışılmış.

İkame araç, cam uygulaması (orijinal mi, yerli üretim mi?), servis uygulaması gibi durumları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bu arada mini onarımı hasar olarak yansıtır, bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.