Şimdi Ara

Kasko Önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar normalde axadan yapıyordum kaskoyu ama sompo japan,ak sigorta ve halk bankın sıgotası daha duşuk fıyatlar verdı bu şirketlerden kasko yaptıran arkadaşlar yorum yapabılırmı
    axa 850
    sompo,ak ve halkta 700-715 arası fıyat cıkardı

gereksız yorum yapmayalım. sadece bu şirketlerele çalışmış(kaskosunu kullanmış) olan arkadaşlar yorum yaparsa sevınırım

• Sigortam.net ten de arastir.
    groupama da iyi fiyat
    cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soner76 kullanıcısına yanıt
    hocam ıyı fıyat onemlıde sırektın nasıl olduguda onenmlı sorunla karsılasmayı cok sevmıyorum grupama sırketı nasıldır
  • Anadolu Sigorta dan da fiyat alın ,bence 1-Anadolu 2-AXA dır
  • gecen axa ya yaptımadan önce benı sıgortam netten aradaılar en uygun sıze fıyat verecez dedılar 1350 tl anadolu sıgorta olacakmıs,yapalımmı dedım ben daha uygun buldum yaptırdım dedım axa dan 850 tlye sıfır arabamı yaptırdım tlfndakı kızdan bır an ses gelmedı seneye bız sızı ararız efendım dedı;bende 600 den fazlasıyla gelmeyın full kasko olsun dedım=)))
  • geçen sene mapfre yaptırdım bu senede mapfreye bakarım ilk
  • Hizmet noktasinda en iyi sigorta şirketi Axa'dır. Bunu bir sigortaci olarak rahatlikla soyleyebilirim.

Ancak fiyat almis oldugunuz diger firmalada da sıkıntı yasamazsiniz. Axa disindaki secenekler arasindan Aksigorta'yi tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Hizmet noktasinda en iyi sigorta şirketi Axa'dır. Bunu bir sigortaci olarak rahatlikla soyleyebilirim.

Ancak fiyat almis oldugunuz diger firmalada da sıkıntı yasamazsiniz. Axa disindaki secenekler arasindan Aksigorta'yi tavsiye ederim.

eyvallah hocam 713 tl ye ak sıgortadan yaptırdım umarım kullanmaya gerek kalmaz
    Yorum yapan forumdaşlara teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Hizmet noktasinda en iyi sigorta şirketi Axa'dır. Bunu bir sigortaci olarak rahatlikla soyleyebilirim.

eyvallah hocam 713 tl ye ak sıgortadan yaptırdım umarım kullanmaya gerek kalmaz
    Yorum yapan forumdaşlara teşekkurler

Hayırlı olsun. En dogru secimi yaptiniz bence.

Insallah kullanmaniza gerek kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.