Şimdi Ara

Kasko İkame Araç Farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anadolu Sigorta'dan Honda Jazz aracım için Kasko teklifi aldım. Teminatlar genel olarak aynı ancak ikame araç teminatını tam olarak anlayamadım. Birinde:

1) • ANADOLU HIZMET "KASKO" VE IKAME ARAÇ 15/48 TEMINATA DAHIL EDILMISTIR (Kasko)
    2) • ANADOLU HIZMET "KASKO" VE IKAME ARAÇ 15/24 TEMINATA DAHIL EDILMISTIR (Kasko)

Anadolu Hizmet "Kasko" ve Ikame Araç (Hususi Otomobil) (Kasko) Kapsamları ve limitleri ilisik kitapçıkta belirtilen bu teminatlar; hizmetin Anadolu Hizmet operatörlerince saglanması kaydıyla geçerlidir.

Acaba aradaki fark nedir?

Çok teşekkürler.

• Aramızda anadolu sigorta çalışanı var ise ancak onlar cevap verebilir diye düşünüyorum çünkü neye istinaden yazılmış direk buradan birşey söylemek doğru değil, acenteniz ile veya daha doğru ve hızlı bilgi için 444 0 350 yi arayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

Aramızda anadolu sigorta çalışanı var ise ancak onlar cevap verebilir diye düşünüyorum çünkü neye istinaden yazılmış direk buradan birşey söylemek doğru değil, acenteniz ile veya daha doğru ve hızlı bilgi için 444 0 350 yi arayın.

Çok teşekkürler. Öğrendim en azından burada da kaydı bulunsun 15 ikame araç için toplam gün 24 ya da 48 ise aracın kaç saatlik bir tamirat limitinden sonra verileceğini gösteriyormuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.