Şimdi Ara

Kasımdaki update (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
0
Favori
29.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fetok12

yahu arkadaşlar ben fw atamıyorum dvd rom çin malı çünkü
    bana bi dvd rom markası önerin nolurrrrrrrrrr
    kaç aydır aktivasyon dick kullanıyorum uff yeter artık

samsung alman update öncesi daha mantıklı.ap25 olayından etkilenmediği için

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Bende Beta dashboard yüklü ve Benq/Philips/Liteon dvd romum. Fable 3 oynayabiliyorum.
     Kasımdaki update

Şöyle kesin anlaşılıyormuş ama uğraşamıycam şimdi :)
     Kasımdaki update

ne yani benim ilk resim olan benq philips liteon dvd rommuş şimdi baktım gerçekten öylemi hangisi yaw

• resimdeki hangisi seninkiyle aynıysa odur doğrudur fable 3 ü betada sorunsuz oynaman lazım öyleyse
  • c4eva reyiz ap 2.5'i döver beyler sakin olalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimano

c4eva reyiz ap 2.5'i döver beyler sakin olalım

o kesin zaten acaba ne zaman döver ama. Yeni Fw hemen mi çıkıcak acaba
  • xbox ın ön kabını nasıl sökcem kesin anlamak için dvd romun markasını
  • Heralde gidişat şöyle olacak; yeni dashboardla beraber ap 2.5 check başlayacak, e zaten wave 7 oyunlarda geliyor (dün ilki çıkmış), yeni fw şart olacak wave 7 ile. Yeni fw'nin içine ap 2.5'i disable eden birşeyde koyup 1 taşla 2 kuş vuracaklar gibime geliyor
  • Wave 4 değil mi en son çıkan oyunlar ?

İlgili programda son çıkan her oyuna Wave 4 diyor. Wave 6 nereden çıktı ? Kaldıki Wave 7 çıktı diyorsunuz.
  • Yarbaya yakışmadı bu bilgilerrhttp://www.abgx360.net/verified.php
  • Abgx360 bende her son çıkan oyun için Wave 4 diyor ama. O yüzden öyle biliyorum son çıkan Wave 4 diye. Demek ki elimdeki konsolun FW'i Wave 6'ya kadar olan oyunları açabiliyormuş.

İşin komik yanı Abgx360 son versiyon ama neden bütün oyunları Wave 4 olarak gösteriyor. İlginç. :)
  • şimdi bende 1.7 fw var Hasbro Family Game Night 3 bu oyun için activation disc mi kullanıcam? daha çıkmadı wave 7ler için activation disci ama. Oynayamıcam mı wave 7leri yeni fw ya da activation disc gelene kadar?
  • Şimdi kesin olarak resmi (beta olmayan) güncelleme 1 Kasım'da mı geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Şimdi kesin olarak resmi (beta olmayan) güncelleme 1 Kasım'da mı geliyor ?

evet

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Xbox_360_Dashboard_Guncellemesi_Yarin_-10644.htm
  • Peki hemen saat 12:01'de gelicek mi ? Gerçi saatler bizimle farklı ama tam olarak saat kaçta gelicek gençler
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

şimdi bende 1.7 fw var Hasbro Family Game Night 3 bu oyun için activation disc mi kullanıcam? daha çıkmadı wave 7ler için activation disci ama. Oynayamıcam mı wave 7leri yeni fw ya da activation disc gelene kadar?

Sadece fwle kalsa iyi ,bu yeni oyunlar yeni dashboard güncellemesinide içerebilir. Mesela dante's inferno o zamanın yeni dashboardını içinde barındırıyordu, onu yüklemeden çalışmıyordu.

Yeni oyunlarda kasım ayının dashboardını zorunlu hale getirecektir. Hemen değil ama bir süre sonra çıkacak oyunlarda kesin gibi bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimano -- 31 Ekim 2010; 13:03:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Peki hemen saat 12:01'de gelicek mi ? Gerçi saatler bizimle farklı ama tam olarak saat kaçta gelicek gençler

ne bu acele hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimano

quote:

şimdi bende 1.7 fw var Hasbro Family Game Night 3 bu oyun için activation disc mi kullanıcam? daha çıkmadı wave 7ler için activation disci ama. Oynayamıcam mı wave 7leri yeni fw ya da activation disc gelene kadar?

Sadece fwle kalsa iyi ,bu yeni oyunlar yeni dashboard güncellemesinide içerebilir. Mesela dante's inferno o zamanın yeni dashboardını içinde barındırıyordu, onu yüklemeden çalışmıyordu.

Yeni oyunlarda kasım ayının dashboardını zorunlu hale getirecektir. Hemen değil ama bir süre sonra çıkacak oyunlarda kesin gibi bişey.

tmm dediğin doğruda ben zaten yeni dashboardu yüklicem benim dvd-rom samsung olduğu için ap25 olayından etkilenmiyormuş.yani fw attırmama gerek yok ben napıcam wave 7 ler için diye sordum

• quote:

quote:

Peki hemen saat 12:01'de gelicek mi ? Gerçi saatler bizimle farklı ama tam olarak saat kaçta gelicek gençler

ne bu acele hocam

Ya The Signal'ı betada olduğumu unutup satın aldım 2 haftadır o gelsinde bir an önce bitiriyim diye bekliyorum
  • Yarın HDD'yi söküp yapayım o zaman yeni güncellemeyi.

Ulan Microsoft banlarsın şimdi beni ama sana kızamıyorum çünkü Beta Tester olarak seçmiştin beni. Herşey için çok sağol. :)

1 ay kadar Live'da olmam herhalde. Sonrasında tam gaz devam.

Ne önerirsiniz arkadaşlar ? Elimde FW'siz XBOX360 S vardı. Ona FW attırıcam gibi. (ban dalgası bittikten sonra tabi) Orjinal oyun takılmam XBOX360'da malesef. Zamanında takıldım 2 ay dayanabildim. PS3 desen zaten onda 30 oyunu geçen arşivim var. PS3'de orjinal oyun almaya alıştım o yüzden PS3'de back-up oyun takılmıyorum. XBOX360'da ise durum farklı malesef. :)
  • quote:

Amerika'da 1 Kasım 00:00'da gelecekse burada yarın sabah 08:00'da gelir.
    Amerika'da 1 Kasım 12:00'da gelecekse burada yarın akşam 20:00'da gelir.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.