Şimdi Ara

#KASIMBEBEK TT ETKİNLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
4.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

#KASIMBEBEK TT ETKİNLİĞİ

Resim linki:https://store.donanimhaber.com/44/a8/f4/44a8f45d32a8fa3e8d3380a547f2ffd7.png

Merhaba, Change.org'da duyruldu buraya da duyuralım dedik. Daha önce Kasım bebek için bir konu açmıştım.
    NOT: Bu kampanyada para yardımı talep edilmemektedir. Tek amaç bir kamuoyu oluşturarak yetkililere sesimizi duyurmaktır.

TWITTER TT İÇİN TARİH: 19 OCAK 18:00 CUMA.
    Bu tarihte #kasımbebek hashtagi ile twitter'da tweet atacağız. Nasıl TT olunur ile ilgili internette bulduğum birkaç öneri

• Tweetin içinde link, internet adresi, fotoğraf adresi olmaması gerekmekte.
    • TT listesine girmek amacıyla bir kullanıcının fazla twit atmasından çok fazla kullanıcının konu hakkında konuşması yani twit atması gerekiyor.
    • TT listesi için çabalayan kişilerin takipçi sayısı arttıkça TT olma ihtimali artar. (Bunun için yeni hesap alan arkadaşlar buraya linkini bıraksın hepimiz onu takip edelim.)
    • Önceden TT listesinde bulunmuş bir cümle seçilmemesi daha faydalı olacaktır.
    • Hashtagdeki tweetleri RT'lemek onları beğenmek yorum atmak TT şansını artırır.

KATILACAKLAR: (Katılabilecek olan arkadaşlar yorumlarda bunu belirtsin.)
    @rictum.sempra
    @Svhp
    @R.Hooke
    @Chaveez
    @Hatsune Miku
    @Genç Düşünür
    @Vendetta0
    @HamidHan

Nasıl Tweet atılır?
    Açtığınız hesabın kullanıcı adını buraya yazın biz sizi takip edelim. Çünkü az takipçili olunca TT'de etkili olmuyor. Başka yeni açanlar varsa kullanıcı adlarını buraya yazsın.

Ekranın sağ üst köşesindeki Tweetle butonuna basıyorsunuz. (Pc ise)
    #KASIMBEBEK TT ETKİNLİĞİ

Sonra çıkan kutuya bu şekilde #kasımbebek yazıp boşluk bırakarak istediğimiz cümleyi yazıyoruz bebek hakkında. Ve tweetle tuşuna basıyoruz.
    #KASIMBEBEK TT ETKİNLİĞİ

Eğer diğer tweetleri Rtlemek beğenmek istiyorsak (Bu da TT şansını artırır) yolladığımız tweetteki #kasımbebek'e basıyoruz. Atılan diğer tweetler çıkıyor. Beğenmek için tweetlerin altındaki kalbe tıklıyoruz paylaşmak(rtlemek için) ok işaretli olana basıyoruz:
    #KASIMBEBEK TT ETKİNLİĞİ

#KASIMBEBEK TT ETKİNLİĞİ

#KASIMBEBEK TT ETKİNLİĞİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rictum.sempra -- 21 Ocak 2018; 16:32:47 >

• #obpetkisi hashtagi için her şeyi yaptınız! Saniyede neredeyse 100 tweet attınız. Bu konu 2 gün anasayfada çıkmasına rağmen kılınız bile kıpırdamadı! Tüm bilgileri, yapacağınız her şeyi adım adım önünüze serdim. Ama bir şeyi hesaba katmamışım, çoğu insan kendi çıkarından başka hiçbir şey için harekete geçmez. ASLA. Anca buraya gelip ırkçı söylemlerle salyalarınızı akıttınız üstelik onun daha kendi dilini bile konuşamayan bir bebek olduğunu bile bile! Yazıklar olsun sizin insanlığınıza!
  • Maalesef benim de bir tek elidem konuyu yukarı taşımak geliyor.
  • Yukarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı
  • Konu guncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk konumuzla yaklaşık 9.000 kişiye ulaştık. Bu sefer Twitter sayesinde çok daha fazla kişiye ulaşacağımıza inanıyorum. Bu konuda emeği olan herkese tekrardan buradan da teşekkür etmek istiyorum.
  • yukarı
  • Aga m.city nin sshibi katarlı biri ona bu gönderiyi twit atsın yardım ederler hemşeriler nede olsa

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    19 Ocakta yardım edeceğini düşündüğümüz herkese #kasımbebek hashtagi ile tweet atarız. Zaten Türkiye gündemine girersek çok çok iyi olur.
  • rictum.sempra kullanıcısına yanıt
    Abi taş atsa kolu yorulmaz birileri twitterdan mancitynin sahibine ve Qatar air ways’a tiwit atsın hemen yardım ederler araplar para babası ve bu çocukta arap olduğu için hemen yardım ederler

• Destek

• Konuya yazan arkadaşlarımızdan Twitter'da 19 Ocak günü katılabilecek olanlar söylesin listemize ekleyelim.
  • Yukarı
  • :(

• Konu güncel.

• Yukarı 🔝

• Up

• Yukarı

• Yukarı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.