Şimdi Ara

KASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
4
Favori
8.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=xAe8wc6VfkI

Evet Kasım bebek Türkiye'ye getirildi şükürler olsun! Bu konuda duyarlı olan tüm arkadaşlara çokça teşekkür ediyorum!

BİLGİLENDİRME: Bu kampanyamızda para yardımı talep edilmemektedir. Tek amaç devlete seslenmektir.

• 1: CHANGE.ORG kampanyası :https://www.change.org/p/2-ya%C5%9F%C4%B1nda-bombalanarak-y%C3%BCz%C3%BC-par%C3%A7alanm%C4%B1%C5%9F-kas%C4%B1m-bebe%C4%9Fin-tedavisi

• 6 Ocak: Bir arkadaşa ricayla Ekşi'de konu açıldı şimdi sıra orada entry girilmesini beklemekte.https://eksisozluk.com/kasim-bebek-icin-yardim-kampanyasi--5541175

BEBEĞİN HİKAYESİ

Arkadaşlar size bizlerden yardım bekleyen Kasım bebeğin hikayesini anlatacağım. Kasım bebek, Suriye Doğu Guta'da annesinin kucağındayken bombalandı. Annesini kaybedişinin yanı sıra yüzünden de çok ağır bir darbe aldı. Tüm üst çenesini, burun boşluğunu, dudak ve yanak dokularını kaybetti. Bu yüzden çok büyük acılar çekiyor. Oradaki şartların yetersizliği yüzünden gerekli ameliyatları da olamıyor. O bölgeden acilen çıkarılıp, tedavi altına alınması gerek. Eğer gerekli ameliyatları olamazsa, annesini kaybettiği o korkunç andan kalma derin, çok acılı, konuşma ve yemek yiyebilme yetisini dahi elinden alan yarıklarla yaşayacak (!) Saçma sapan gündemlerin gırla döndüğü şu sosyal medyayı, gelin bir kez de bir bebeğin geleceği için güç olarak kullanalım. Bir hareket zinciri başlatalım ve belki de bu yolla o zincirin ucu küçük masuma ulaşır da sıkıca tutunup hak ettiği geleceğe kavuşur.

Sizlerden tek isteğim bu konuyu olabildiğince gündeme taşımak.
      Fikirlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum, bir hashtag de başlatabiliriz.

Beni daha iyi anlayabilmek için lütfen izleyin ve henüz iki yaşında yaşamaktan, o şekilde yaşamaktan delicesine yorulmuş o masumun gözlerine iyi bakın. Kazıyın kalplerinize. :https://www.youtube.com/watch?v=5YOAbcPUMvg

KASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİKASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİKASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİKASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİKASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİ

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rictum.sempra -- 5 Nisan 2018; 8:17:34 >

• Allah yardımcısı olsun , acı bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yukarda tutalim :(

• Yukarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı

• Yukarı. İnşallah sağlığına bir an önce kavuşur.

• Yukarı

Elimden sadece bu geliyor üzgünüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chaveez kullanıcısına yanıt
    Olur mu keşke herkes sizler gibi duyarlı olabilse. O zaman zaten amacımıza ulaşmış oluruz. Evet arkadaşlar sizler de susmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rictum.sempra -- 8 Ocak 2018; 16:30:3 >
  • Üstadım ekşi sözlüğe ulaştırdınız mı?

• podkayfom kullanıcısına yanıt
    Maalesef, aramızda ulaşabilenler varsa bi el atabilirse çok müthiş olur sahiden. Var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rictum.sempra -- 8 Ocak 2018; 16:30:35 >
  • rictum.sempra kullanıcısına yanıt
    Bu forumda yıkarsak konuyu, ekşiye de gider

• Yukarı

• Aranızda, yüksek takipçili olan ya da tanıdığı olan varsa onlar da paylaşsın bir şekilde duyuralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rictum.sempra -- 9 Ocak 2018; 3:13:23 >
  • Bebeğin bombadan önceki hali..... sadece vicdanlarınıza sesleniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rictum.sempra -- 5 Ocak 2018; 19:45:20 >
  • Ne kadar flood olursa olsun, susan sussun ben susmayacağım.

KASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİKASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİKASIM BEBEK İÇİN DESTEK HAREKETİ

• up
  • ilk destek @meerkatonprozac adlı instagram hesabından geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rictum.sempra -- 9 Ocak 2018; 3:14:03 >
  • Yukari.

• Yukari

• yukarı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.