Şimdi Ara

Kasa aldım çok büyük çıktı, yardım! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AlpDEV

quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

O Sistemlere Bu Kasa Zaten Cok İdaeldir. Olmadı Corsair 200 R Yada 300R Bakın Ama Power Supplesiz Modelleri Olsun Power Supple Enaz 750W Almak Zorundasınız

750W ?
    Arkadaş CF filan kuracağım dememiş 550 yeterli

750 W Alması İleriye Dönük Olur Yarın birgün GTX 780 Takarsa O 550W Psu Yetmez O Karta
  • Kilbox kullanıcısına yanıt
    Ama ben yenisi çıksın diye beklemiyorum ki, param yok diye şimdilik peyderpey fiyatı, teknolojisi pek değişmeyecek parçalar alıyorum. Bunlar aradan çıksın ki günü geldiğinde bahsettiğim 3 parçaya yine aynı parayı vererek ne alınıyorsa onu alayım diyorum. 4670k için 650 lira bağlayıp niye 6 ay boş boş yatırayım.

Para olsa zaten tüm parçaları aynı anda alıp kullanmaya başlamıştım bile, bence ben yine de doğru yoldayım.

Yine sizin dediğiniz gibi, kasayı biran önce dizsem bile bu defa da o monitörü beklemek zorundayım, niye; para bitecek çünkü...
  • Yüksek donanımlara sahip bir bilgisayar topladıysanız kasa büyük olmalıdır zaten, hava akışı önemli ayrıca sık tak çıkar işleri yapıyorsanız büyük rahatlık. Performanstan çok şıklığa önem veriyorsanız o zaman yanlış tercih yapmışsınız.
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam şıklıkla işim olsaydı, ucuz çin malları zaten albenisi ile aldırmışlardı kendilerini. Benim derdim, sağlamlık, kalite, içinin derli toplu olması, hava sirkülasyonu, tornavidasız sök-tak işlerine uygunluk ve güzel bir psu.

Zaten fikrim değişti sayılır, 400r alınacak en güzel bir kaç kasadan biri sonuçta. İade etmetense yerleştireceğim masaya çeki-düzen vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.