Şimdi Ara

Kasa açma düğmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renk vardı değişiyordu eskiden,şimdi hiç bi renk yok.Cpu fanı değiştirdim acaba kablolarda yanlış bir şey mi yaptım?

• Dostum konuyu sen açmamışsın gibi dışardan bir bak. önce başlığı oku ve sonra da yazılan yorumu bakalım birşey anlayabilecek misin :)
  • Hdd led yazan kabloyu front panelde hdd led pinine takmalisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elebasi7102

Dostum konuyu sen açmamışsın gibi dışardan bir bak. önce başlığı oku ve sonra da yazılan yorumu bakalım birşey anlayabilecek misin :)

Haklısın.Şöyle açıklayayım kasadaki açma kapama düğmesi eskiden sürekli renk değiştiriyodu.Adını unuttum bisiklere takılan aletlerde renk değişir ya onun gibi.Şimdi bilgisayarda bir parça değiştirdim fakat anakartı söktüm.Artık düğmeden ışık gelmiyor.Siyah,bunu soruyordum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarıaslan

Hdd led yazan kabloyu front panelde hdd led pinine takmalisin.

pim yeri a var pim yeri b var ben bye takmıştım a'ya mı takayım tam anlamadım da
  • Front panelde zaten pin yerleri yazar. A ve b olarak yazmaz. Anakartinizin datasheetini indirerek daha rahat bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarıaslan

Front panelde zaten pin yerleri yazar. A ve b olarak yazmaz. Anakartinizin datasheetini indirerek daha rahat bakabilirsiniz

anakart rehberinde öyle yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.