Şimdi Ara

Kartuş Dolumuna Gerek Kalmayan HP Deskjet 2060 Yazıcısı (Ürün İncelemesi) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
6
Favori
126.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

öncelikle hp sadece türkiye ve polonya pazarı için üretmiş bu yazıcıyı yani yedek parçası ve ürünün sarf malzemesinin devamlılığı muallakda .Kartuş dolumcuları ise bu zamana kadar ödenen fahiş kartuş toner fiyatlarının 18 tl lere gelmesine yardımcı olmuş demekdir.Her ne olursa olsun bu amerikan tarzı pazarlama bana samimi gelmiyor.Ayrıca laser makineler inkjetlere göre herzaman daha uzun süreli performans göstermişdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tony Montana_

quote:

Orijinalden alıntı: polis olacağım

quote:

Orijinalden alıntı: Leone-510
    119 TL`ye kartuşları dahil fiyat mı?

Vatanda 110 tl`ye buldum. Yarın veya ertesi gün gidip almayı düşünüyorum 2 adet.

Elimdeki canon mp150nin renkli kartuşu mefta olmuş kartuşçum sayesinde 2 günde kuruyordu kapağa bakayım dedim bir de ne göreyim herşey ortada hava teması var ve kapak kırık.

30-40 tl kartuş parası değil 20 tl zaten doluma veriyordum adam gibi çıktı yok birşey yok

kartuşlar dahil ama %30 dolu kartuşlar demo

Teşekkürler

Demo olsa da sorun yok malum 30 tl falan tutuyor sipariş veririm hemen yenileri için

güzel olmuş daha sağlıklı bir yazıcı ve baskı için ben herzaman orjinalinden yanayım

• HP 2060 ile basılan fotoğraflardaki kenar boşluğu sorununu çözen var mı?
  • http://www.bitmeyenkartus.com.tr/BK-HP-704-UYUMLU-SIYAH-KARTUS,PR-1417.html

bunu kullanan oldu mu acaba ? kalitesi ve baskı sayısı hakkında bilgisi olan var mıdır ? avantajlı görünüyor xl modelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

Orijinalden alıntı: a_cansiz91

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: zodiag

quote:

http://www.sanalmarketim.com/urun/cfbed9191c87074d62995591a6e6a1d3/HP-CQ750A-Deskjet-Avantajli-Murekkepli-2060-All-in-One-Yazici

Başlıkdaki ürün bumudur, fotokopi ve tarayıcı özelliğine sahip midir?

Evet başlıkdaki ürün ile senin linkini verdiğin sitedeki ürün aynıdır .Sadece 2060 modelinin üst kapağı parlak kapaktır ordaki resimdeki gibi mat değil

Fotokopi benim için, yazıcıdan daha önemli diyebilirim, fotokopi özelliği hakkında görüşlerin nelerdir?

bu yazıcıda kaç sayfa fotokopi baskı yapılabilir ekonomik kullanımda ?

Yazıcı piyasada yok ki. Ama ben fabrika kartuşuyla 400 sayfa rahat basmışımdır ve hala bitmedi.

fabrika kartuşuyla dediğiniz orjinal kartuşlarmı

• quote:

http://www.sanalmarketim.com/urun/cfbed9191c87074d62995591a6e6a1d3/HP-CQ750A-Deskjet-Avantajli-Murekkepli-2060-All-in-One-Yazici

Başlıkdaki ürün bumudur, fotokopi ve tarayıcı özelliğine sahip midir?

bende hiç kartuş almıyacağız sanmıştım
  • Up...
  • bende bu ürünü almak istiyorum ama hiç bir yerde stok yok bunu bulabileceğimiz bir yer var mı yada bu tarz başka bir yazıcı var mı
  • hp 2060 öldü, yerine hp 2515 geçti
  • Fiyat olarak gayet uygun bence .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmznsml

bende bu ürünü almak istiyorum ama hiç bir yerde stok yok bunu bulabileceğimiz bir yer var mı yada bu tarz başka bir yazıcı var mı

Karaborsaya bağladılar. Hatta gittigidiyor.com'da 2 adet 2060 fiyatına 1 adet gazlamaya çalışan komedyenler gördü bu forum. Ve 2515'i piyasaya sürdüler. Kartuşları 2060'ınkine göre 4-5 lira daha pahalı.

• bu printerlaa fotoğraf basan oldumu?
    kalitesi nasıl?
    fotoğraf kağıtlarını nerden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz321

bu printerlaa fotoğraf basan oldumu?
    kalitesi nasıl?
    fotoğraf kağıtlarını nerden aldınız?

HP'nin en ucuz yazıcısının en ucuz kartuşuyla basılan fotoğraftan ne kadar kalite bekliyorsan, ondan daha iyisi.
  • HP bu ürünü kendisi 9 dolara satıyor. Free shipping ile ulaştırıyor. Tabii biz Türkler için böyle bir imkan söz konusu değil. Türkiye için tedarikçi bulunamadı diyor. Programın arayüzünden kendiniz de deneyebilirsiniz.
  • teşekkürler
  • Orijinal kartuşların fiyatı uygunda olsa benim gibi çok çıktı alan insanlar için maliyet yine de fazla oluyor. İki kez kartuş aldım ancak bu kez dolum ürünlerini kullanmayı düşünüyorum.
  • şimdi bu ürünün orijinal kartuşundaki mürekkep çok mu adi. çıktıya fosforlu kalem bile sürülmüyor muş. elinle bile yazıları dağıtabilir muşuz. kullanıcılar cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEADLESS

şimdi bu ürünün orijinal kartuşundaki mürekkep çok mu adi. çıktıya fosforlu kalem bile sürülmüyor muş. elinle bile yazıları dağıtabilir muşuz. kullanıcılar cevaplarsa sevinirim.

Siyah mürekkepte maalesef böyle el sürünce bile dağılmalar olmakta.

Belki ürünle gelen kartuşdaki mürekkep dandiktir dedim ama orjinal yeni aldığım kartuşda da aynı dağılmalar mevcut.

İş renkli mürekkep olunca böyle bir dağılma söz konusu olmuyor.

Bu sorundan dolayı belge,döküman çıkarırken lazer yazıcımı kullanmak zorunda kalıyorum.

Lafın kısası eğer siyah mürekkep yoğunluklu yani belge,döküman v.s bastırmak ve fosforlu kalemle işaretleme yapmak için almayı düşünüyorsanız uzak durmanızda fayda var,yoksa hem fosforlu kaleminiz simsiyah kullanılamaz halde olur hem de tahmin edebileceğiniz gibi yazılar dağılır(Bizzat kendi tecrübem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 25 Mayıs 2014; 2:12:26 >

• ghost911 G kullanıcısına yanıt
    arkadaşda var. çıktı aldıktan sonra kuruyunca hiç bir sıkıntı olmadığını söyledi. bu genel bir sorun mu yoksa kişiye özel mi. diğer kullanucılarda durum nedir.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.