Şimdi Ara

Kartımdaki Para hiç eksilmiyor!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
10
Favori
14.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öğrenciyiz abi yoksa rus key diye parçalamam bir tarafımı :D

edit:

en fazla 3 oyun aldım 10 dolardan 30 hadi olsun 35 dolar 70 lira için adammı kesecekler gider öderiz en baba.Beklemede kalalım baktım sorun yok kesilmiyr.Dayama döşemeye devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusufigit -- 14 Eylül 2014; 17:15:56 >
  • Kendi topuğuna sıkmaya devam banka diğer ay sana yapacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Kuveyt Türk Katılım Bankası müşteri hizmetlerinden Ahmet. Buraya bu konuyu açmanız çok iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 14 Eylül 2014; 17:37:48 >
  • Gelecek ay

• o parayı alırlar senden rahat ol
  • Önümzdeki ay dersin babam beni dövücek beyler yardım edin ühüühühühühühühüh ergen seni
  • beyler tecrübesi olanlar yardım edebilirmi? nolcak şimdi
  • Bankaya söyle çok geç olmadan yoksa anlarlarsa ceza indirimi olmaz banka tefecinin yasal olanıdır harcarlar seni

• kuveyt türk yetkilisiyle vs atarsınız cod da
  • anakata kullanıcısına yanıt
    Adam hakli bir tarafini sildigin tualet kagidina kadar alirlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Önümzdeki ay dersin babam beni dövücek beyler yardım edin ühüühühühühühühüh ergen seni

hesap benim para benim canını sıkma sen
  • şimdi gidip atmye para yatırcamda banka çok uzak! abi benim bir suçum yokki eksiye düşmüyor

not hesapladım ortalama 10-15 lira içerde olması lazım ama sabit. o para için başımı ağırtcak banka zaten bitmiştir gözümde!
  • adam dupe yapmış
  • Birşey olmaz farkında değildim demen yeterli herşey için.ayrica provizyon direk hesaptan düşer ekstrene yarından itibaren işler yani 10bintllik bi ürün alıp daha cekmedi param var diye bi 10bin daha harcayamazsin, para filanda yatırma suçlu onlar onların seni araması lazim tek dikkat etmen konu şu banka sana kmh açmış olabilir işte o zaman borca girersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 14 Eylül 2014; 18:13:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Birşey olmaz farkında değildim demen yeterli herşey için.ayrica provizyon direk hesaptan düşer ekstrene yarından itibaren işler yani 10bintllik bi ürün alıp daha cekmedi param var diye bi 10bin daha harcayamazsin, para filanda yatırma suçlu onlar onların seni araması lazim tek dikkat etmen konu şu banka sana kmh açmış olabilir işte o zaman borca girersin.

az önce bankamla görüşme yaptım.Şuan bir sıkıntı yok hala 35 liranız var.Zaten eksiye düşmez paranız bittiği an otomatik olarak durur dedi.Şuan bir sıkıntı gözükmüyor dedi içimi rahatladı.Ben yarını bekleyim hala aynıysa karşıdan kaynaklanan bir sorun diyicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkAfter

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Birşey olmaz farkında değildim demen yeterli herşey için.ayrica provizyon direk hesaptan düşer ekstrene yarından itibaren işler yani 10bintllik bi ürün alıp daha cekmedi param var diye bi 10bin daha harcayamazsin, para filanda yatırma suçlu onlar onların seni araması lazim tek dikkat etmen konu şu banka sana kmh açmış olabilir işte o zaman borca girersin.

az önce bankamla görüşme yaptım.Şuan bir sıkıntı yok hala 35 liranız var.Zaten eksiye düşmez paranız bittiği an otomatik olarak durur dedi.Şuan bir sıkıntı gözükmüyor dedi içimi rahatladı.Ben yarını bekleyim hala aynıysa karşıdan kaynaklanan bir sorun diyicem

Tamam o halde kmh acmamislar ise yardir.

• beyler hala eksilmiyor.Pazartesizi oldu hala param duruyor.Müşteri hizmetlerini arıyorum sorun yok.Sonradan kesilme söz konusu değil diyorla :D :D :D :D
  • quote:

beyler hala eksilmiyor.Pazartesizi oldu hala param duruyor.Müşteri hizmetlerini arıyorum sorun yok.Sonradan kesilme söz konusu değil diyorla :D :D :D :D

Sen internetten oyun almaktan başka iş yaptın mı? 35 lirayı atmden 35'er 35'er iki defa çekebiliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

quote:

beyler hala eksilmiyor.Pazartesizi oldu hala param duruyor.Müşteri hizmetlerini arıyorum sorun yok.Sonradan kesilme söz konusu değil diyorla :D :D :D :D

Sen internetten oyun almaktan başka iş yaptın mı? 35 lirayı atmden 35'er 35'er iki defa çekebiliyor musun?

Hocam para çektiğin An anlık olarak görülüyor çektiğim miktar. Ve daha fazla çekiniyorum. Bu siteden başka sitelerde de hemen param kesiliyor. Ama bu sitede al al bitmiyor. 2 gün oldu tık yok.

• kuveyt dupe hack satılır diyon yani
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.