Şimdi Ara

Kartım 18 Gündür Garantiden Gelmedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba Katımı 18 Gün Önce Garantiye Yolladım Bugün Mesaj Geldi Hala Yetkili Servis Kontrolünde Diye Eğer 2 Gün İçerisinde Gelmezse Azami Tamir Süresi Dolacak.Bu Durumda Ne Olur ?

• Ne kartı ? Ekran kartı mı ? Dolmadan 1 gün önce ararsın yarına vermek için kendilerini zorlarlar eğer süre dolarsa çok önem veriyorsan hukiki işlem başlatırsın
  • Ara konus yenisini isti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokta 5 gün sonrada verseler olur eğer kartımı tamir edip geri vereceklerse yada yenisini vericeklerse off ya bide hukuki işlemlerle uğraşmak istemiyom yaşımda 19 masraflar falan ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malcolmxccc1994

Arkadaşlar Merhaba Katımı 18 Gün Önce Garantiye Yolladım Bugün Mesaj Geldi Hala Yetkili Servis Kontrolünde Diye Eğer 2 Gün İçerisinde Gelmezse Azami Tamir Süresi Dolacak.Bu Durumda Ne Olur ?

Hangi firma?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

quote:

Orijinalden alıntı: Malcolmxccc1994

Arkadaşlar Merhaba Katımı 18 Gün Önce Garantiye Yolladım Bugün Mesaj Geldi Hala Yetkili Servis Kontrolünde Diye Eğer 2 Gün İçerisinde Gelmezse Azami Tamir Süresi Dolacak.Bu Durumda Ne Olur ?

Hangi firma?

Mascom Vatan Bilgisayar Aracılığı İle Gönderdim.
  • 20 gün değildir o 20 iş günüdür buda 4 hafta yani 28 gün yapar.İş günlerine hafta sonları dahil edilmez kısacası bir 10 günün daha var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krinorex -- 22 Ocak 2013; 23:14:44 >
  • Eskiden 30 iş günüydü şimdi 20 iş gününe düştü.

20 iş günü olarak hesap edin. Yani 4 hafta eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.