Şimdi Ara

Karşıyaka Belediyesi Celal Üner Hayvan Barınağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bence barınağın adının Celal Üner'in Özel Hayvan Evi olarak değiştirilmesi lazım.Geçen gün Örnekköydeki Celal Üner Hayvan Barınağına gittik.Hiç bir şekilde barınağa giriş yapılamıyor.Arka kapısından Celal Bey'e seslendik.Köpek sahiplenmek istiyoruz yardımcı olur musunuz diye.Kendiside buradaki köpekleri veremeyeceğini söyledi.Yine Karşıyaka Belediyesinin Geçici Hayvan Bakımevindeki köpeklerden bir tanesini alabileceğimizi söyledi.Orası geçici hayvan bakımevi adı üstünde hastane.Oradaki köpeklerin büyük çoğunluğu hasta ve tedavi ediliyor iyileştikten sonra sahiplenmek isteyen varsa sahiplendiriliyorlar.Ben şahsen hala Celal Üner Barınağının hangi amaçla kullanıldığını anlayamadım.Oradaki bütün köpekler kendi köpekleriyse şahsen tabeladaki Karşıyaka Belediyesi Celal Üner Hayvan Barınağı tabelasının değiştirilmesini arz ediyorum ayrıca o barınaktaki köpeklerden bir tanesini bize vermediği içinde kendisini kınıyorum.Orada nereden baksanız 200 den fazla köpek var.1 tanesini verseydi ne olacaktı? Kendisini bir kez daha kınıyorum.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09kezman09 -- 8 Eylül 2015; 21:05:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.