Şimdi Ara

Karşınızda Dünyanın En İyi Sihirbazı : Dynamo (2. bölüm eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
33
Favori
17.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlemeyenler asla kaçırmasın beyler, yok böyle birşey.
  • Simdi discovery de basliyacak. Ama yeni bolum mu bilmiyorum
  • nasil yapiyor acep
  • kafayı yedim
  • hadi arkadaşlar, görmeyen kalmasın
  • mesajim bulunsun
  • ulan ne biçim gün, ilk discovery de bu adamı izleyip psikopata bağladım.sonra tnt de şifreler programına cadı çıktı, yayının sonunda da erkek cadı yayına bağlandı
  • Adam harbi iyimis. simdi discovery de tekrari var. yeni bolumler ne zaman oluyo ki?
  • Telden goremiyorum, yarin izlerim.
  • hiç kimse bunun yaptıklarını açıklayamaz yahu. çok sihirbaz gördüm. ama hepsinin basit hileleri vardı. ilk defa bir sihirbazı gerçekten yetenekli buluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

ulan ne biçim gün, ilk discovery de bu adamı izleyip psikopata bağladım.sonra tnt de şifreler programına cadı çıktı, yayının sonunda da erkek cadı yayına bağlandı

cadı olayının sonuna denk geldim neymiş bu cadı olayı ne özelliği varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

ulan ne biçim gün, ilk discovery de bu adamı izleyip psikopata bağladım.sonra tnt de şifreler programına cadı çıktı, yayının sonunda da erkek cadı yayına bağlandı

cadı olayının sonuna denk geldim neymiş bu cadı olayı ne özelliği varmış

adamlar diyo ki biz müslüman cadılarız... ulan dinimizde böyle bir şey mi var?! islam da büyü en ağır günahlardan birisidir, ve bu insanların yaptıkları ALLAH'A şirk koşmaktır.cadılık evrenseldir, her dinden kişi cadılara mensup olabilir demişti kadın.bi de bunların luciferian olanları, yani direk şeytana tapanları varmış.e ne diyelim, cehenneme de odun gerekiyor...

• bugün discovery de uçan budist rahibi gördüm, hiçbirşey beni şaşırtmaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^chicken_translate^^

bugün discovery de uçan budist rahibi gördüm, hiçbirşey beni şaşırtmaz artık

ben de izledim kardeşim, yarın da o video yu paylaşıcam.bu konuyu öyle paylaşımlarla doldurmayı düşünüyorum.budist rahibe kendini kanıtlaması için boynunun içinden çekip çıkardı kolyeyi. ahh lanet olsun error verdim, fizik kurallarını yeniden yazıyo adam! bir de dört parmağıyla ayı kapatıp yok etmişti.
  • bu noktada şunu hatırlatmak isterim arkadaşlar ahir zamanda bunlar artacak ve bunların en büyüğü deccal olacak adam ölüyü diriltecek etten dağı olacak vs onun için bazı yok taparım yok bilmem ne diyen arkadaşlar lütfen dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

bu noktada şunu hatırlatmak isterim arkadaşlar ahir zamanda bunlar artacak ve bunların en büyüğü deccal olacak adam ölüyü diriltecek etten dağı olacak vs onun için bazı yok taparım yok bilmem ne diyen arkadaşlar lütfen dikkat edin

bu arada hatırlarsan abi zamanında seni bir konuda uyarmıştım, şimdi hatırladım.3 harfliler konusunda.neyse doğru yolu bulmuşun zaten bence bu video daki adamın zihin okuma yeteneği yok, bildiğin cinci
  • ben 3 harfliler ile uğraşmam bayburtluyum ve 5 yaşına kadar köyde yaşadım evimizde onlar var idi hatta evimizin altında mezarları varmış ,babamın büyük kardeşleri yaşamamış sağlam bir hocaya gitmişler babam küçükken dualar vs ile işte babam ve sonrası yaşamış ama bizim yakamızı bırakmadılar ama ALLAH a şükür şuan öyle bir durum yok ,benden bir büyük biladerin yapmadığı iş yok üniversitedeyken bu 3 harflilerden bir arkadaş edindi ve çoğu bilgiyi ondan aldık onunla ayrılması sorunlu oldu hatta bir iki sene öncesine kadar aynısımı bilmem ama çocuklarına görünüyordu ,bu arada şuan isviçrede yaşıyor neyse mesele çok daha uzun aslındada ,aslında benşu cadı olayını merakettim özellikleri neymiş sihirmi ,fizik ötesi yeteneklerimi varmış neymiş ,bizim oralarda birde farklı bir yaratıktan bahsedilir
  • adam baya iyi yapıyor cidden
  • Bunları çözmem lazım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.