Şimdi Ara

Karma Build Hk?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mid karmadan bahsediyorum baştan belirteyim. Ap can büyü nüfuzu ağırlıklı bir build tercih ediyorum, buildim şöyle rylai liandry morello luden zhonya ya da rabadon büyü nüfuzu veren pabuçlar, rünlerde de kırmızıları büyü nüfuzu tercih ediyorum. Sorum şu;

Sizce karmaya asırlık, cehennem asası iyi gider mi giderse hangi itemlerin yerine alınmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karma ve zilean gibi tek hasar yeteneği olan şampiyonlara void staff şart bence. Cehennem asası tamamen koridor rakibine göre alınan bir eşya, gidip de zed'e karşı alırsan saçma olur. Asırlık da yine off tank ap buildlerinde rylai ile birlikte alınması daha iyi gibi. Tek başına alınırsa da skill spamlama inkanı sağlar, çok güzel bir eşye bence.

Ama en güzeli full ap kasıp w-r-q yapıp teklemek :D

• U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Full ap kasarsak bu sefer de tek yemezmiyiz, evet shield var ama bilemedim şimdi. Sizin bir build öneriniz var mı?

• Morello, luden, duruma göre zhonya, void, rabadon falan işte

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    Ben midde bile tank karma oynuyorum :D . Ama hem ayranım dökülmesin hem tek atayım diyoraan şu build işine yarar : RoA+serap+morello+void+ionia çizmesi+liandry, oyun sonu ayakkabı sat luden al

• Su rylaiyi her sampiyona almaktan vazgecin. Turkce oynuyorsunuz acin okuyun. Matematiginiz de var az bucuk. Rylaiyi cassio malzahar karthus hani belki de taliyah disindaki sampiyonlara almayin. Lbye rylai alan yiginla insan var. Liandry alin luden alin rabadon void cizme al son itemini de defansif bisey. Item kitligi varsa almayin sizde. Cunku isinizi gormeyen bi item. Nerf oncesi iyicene boku cikmisti da simdi de hicbir sampiyona uymuyor. Yeni ap itemi gelene kadar almayin rylai. Bosa yer kapliyor degmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.