Şimdi Ara

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.144
Cevap
103
Favori
631.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

Arkadaslar paketin durumu nedir ? Bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ürünümde 19 şubat ta istanbul PİM de görünüyor ancak şuan için bir değişim söz konusu değil galiba epey bekliyeceğiz bu konuda bilgisi olan varsa kaç günde geçtiği hakkında aydınlatırsa çok sevinirim
  • fatihogullaribeyligi F kullanıcısına yanıt
    yasaklı bir ürün değilse haftaya gelir
  • bakkal34 B kullanıcısına yanıt
    aslına bakarsan yasaklı cep telefonu ama alırken baktığımda yorumlara çoğu gelmiş gümrüğe takılan 1 - 2 kişiydi ben 3 olucam heralde
  • bakkal34 B kullanıcısına yanıt
    sizin ürün geldimi peki hocam
  • Paket vardı. U.K.İ.M'e gitti ordan Antalyaya gelir diye beklerken şimdi K.İ.M'e göndermişler. Son zamanlarda böyle işlemi olanlar var mı? Gümrükten geçti mi geçmedi mi ne oldu acaba? Paket 15kglık ağır bir koli.
  • Merhaba
    Amazondan el radyosu aldım Trabzona gelecek. Aşağıdaki resimden kargomun durumu nedir. Bana ulaşır mı dersiniz.. Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
  • arkadaşlar benim kargom 2 gündür böyle bi sıkıntı çıkar mı çiden daha hızlı geliyor mübarek :S
     Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
  • Arkadaşlar belçikadayım Türkiyeden bana gönderilen gönderi hakkında böyle bir bilgilendirme var ne yapmam gerekli şimdiden teşşekürler.

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
  • dacoo D kullanıcısına yanıt
    Biraz bekledim ama sonunda gümrükten sorunsuzca çıktı ve elime ulaştı.

• Arkadaşlar,anadolu yakasında olmama rağmen yurt dışından verdigim şipariş avrupa yakası posta dağıtım merkezine gitmiş sizce sebebi nedir acaba sistemde mi bir yanlışlık oldu yoksa satıcıdan kazık mı yedim :)
  • TOMATOMAYOMA T kullanıcısına yanıt
    Satıcıdan kazık yemiş olma ihtimaliniz yok denilecek kadar az. Diyelim başkasının adresine gönderdi; satıcının bundan bir karı olmaz; zira ürünü gönderdiği için ürünün parası cebinden çıkmış olur; hatta başkasına gideceği için onay sürecinde gecikme veya sorun yaşanır. Kötü görünen ihtimale bakalım; satıcı, paketin içine hiçbir şey koymayıp elindeki başka bir adrese göndermiş olsun. Bu durumda da parasını alması sıkıntı olur. Buna bağlı sizin için en kötü görünen ihtimal. satıcının boş paketi İstanbul'daki gerçek bir adrese (muhtemelen kendisinden daha önce alan birisine) göndermesi, paketin teslim edilmesi, alan kişinin herhangi bir onay verme durumu olmayacağı için onay süresinin sonunda paranın satıcıya aktarılması olabilir. Ama bu durumda da siz dispute açıp derdinizi anlatmaya çalışarak satıcıyı uğraştırırsınız.

Velhasıl, büyük ihtimalle Ptt'nin arada bir yaptığı yanlışlığa denk gelmişsiniz. Size yakın Ptt'ye gidip duruma dair bir şikayet oluşturmanız, "adres bulunamadı" gerekçesiyle paketin geri gitmesini önlemek adına iyi olacaktır.

• küll K kullanıcısına yanıt
    Üzerinden baya zaman geçmiş ama 5 senedir yurtdışı alışverişi yapıyorum ilk kez bugün gördüm bu ibareyi , PTB den çıkarıldı ne demekmiş bulabildiniz mi benim kargoda da yazıyor

• Arkadaşlar benim kargom ne durumda ekran kartı almıştım gümrüğe takılmış mı ? Vergi çıkar mı Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
  • emrhankaya E kullanıcısına yanıt
    Sorgulama yaptığınız ekranın başında isim ve adres bilgileri, ayrıca bilgilerin hemen altında vergi yazan yerde herhangi bir miktar yoksa vergi çıkmamış demektir. Ama başka bir ihtimal de istanbul da ürünün fiyatını tespit edememiş olup, bulunduğunuz ile yollayıp sizi çağırarak ürün fiyatının öğrenmek isteyebilirler.
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    Aynen baktığım zaman hiç bir ücret gözükmüyor şuan kendi bulunduğum ilçenin PTT şubesine kadar geldi ve arayan olmadı. Bugün herhalde elime ulaşır teşekkürler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun aleykum arkadaslar bana yardımcı olabilirmisin takip koruma bakıp aliexpressten gelen ürünüm ne durumda bana bilgi verebilirmisiniz

RH088215128TR

• Baran200063 B kullanıcısına yanıt
    Numarası: RH088215128TR

İzleme durumu: Taşıma halinde

Hedef: Bilinmeyen

Menşei: Türkiye

2018-07-29 13:20 İSTANBUL(AVR), ARNAVUTKÖY, Torba Geliş Kaydı Yapıldı

2018-07-29 13:17 İSTANBUL(AVR), ARNAVUTKÖY, PTT İşyerine Girdi, Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi

2018-07-29 11:52 İSTANBUL(AVR), BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerinden Çıktı, PTT İşyerine Sevk Edildi

2018-07-28 13:22 İSTANBUL(AVR), BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı

2018-07-26 01:05 Origin, Item departed from origin

2018-07-24 17:35 Origin, Item is at agent warehouse

2018-07-23 11:35 Origin, Sipariş Sevk Edilmek İçin Hazır/Item Is Ready for Ship

======================================