Şimdi Ara

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.145
Cevap
103
Favori
631.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağalar ben de Romanyadan astım takibi için akciğer fonsiyonlarını ölçen elektronik bir pefmetre aldım, sizce geçti mi gümrükten
    teşekkürler
     Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 24 Ağustos 2015; 23:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moguz

Ağalar ben de Romanyadan astım takibi için akciğer fonsiyonlarını ölçen elektronil bir pefmetre aldım, sizce geçti mi gümrükten
    teşekkürler

son durumu burada

• moguz M kullanıcısına yanıt
    size teslim edilcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

size teslim edilcek

teşekkür ederim..... mutlu son
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verminaardd

Havadisleri bekliyoruz :)

Merhaba. Ürün dün elime geçti. Maalesef üzgünüm. Dünden bu sabah 4:30'una kadar uğraşmama rağmen cihazı ne internertene çıkarabildim ne de nasserver'le haberleştirebildim. Evde bir tek amuda kalkıp deneme yapmadığım kaldı. USB Wifi sparişi verdim. İnternet - Network olayını çözene kadar inceleme yazısı da yazmayacam. "Morral sıffır sıffır sıffır!"

http://youtu.be/O_tDw6RJLdE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

yurt dışından gelen paketim gümrükte takıldı ve satıcıya geri gönderildi. 22.08 tarihinde yurt dışına sevk işlemi yapıldı ancak bu tarihten beri hareket yok. paketi geri dönen arkadaşların tecrübelerine dayanarak ne kadar süre içinde geri döner ve en iyi takip yapabileceğim site veya siteler hangileridir. şimdiden teşekkür ederim.
  • hani kargo şirketi. ordaki hareketler takip edilemiyor genelde paypaldan aldıysanız itiraz açın yüzde yüz iade oluyor aldım ben
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Singapur post. Aliexpress dem almıştım. 7 gün kaldı distube açmak icin.

• hemen açın beklemenize gerek yok iade edildiğine dair resim atın sorun çıkmaz

• China (Yurt Disi)/- - 10/08/2015 16:24:00 Receive item from customer (Otb)
    China (Yurt Disi)/- - 20/08/2015 12:08:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)
    Turkey/- - 25/08/2015 06:33:53 Receive item at office of exchange (Inb)
    Turkey/- - 25/08/2015 09:33:46 Send item to customs (Inb)
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 25/08/2015 09:33:46 Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 27/08/2015 13:21:01 PTT İşyerine Sevk Edildi
    İSTANBUL(AVR)/ARNAVUTKÖY İSTANBUL AVPİM 27/08/2015 14:35:21 Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
    İSTANBUL(AVR)/ARNAVUTKÖY İSTANBUL AVPİM 27/08/2015 15:36:46 Zimmet Edildi

İlk defa Zimmet edildi görüyorum arkadaşlar ürün paketi büyük biraz 20cmx14cmx5cm içindede paketin mouse ile ide to Usb sata vs adaptörü çeviricisi var kısaca kablo var birde anadolu yakasında oturuyorum Üsküdara giderdi öncekiler bu niye buraya gelmiş
    Ukime girmediği için vergi alacağını sanmıyorum ama veya 2.6tl zımbırtısını

• Arkadaşlar aliexpressden aldığım urun kargo takip kodunu girdiğimde ayın 21 inden beridir Umman da gorunuyor ,birde sizler bakarsanız sevinirim
    https://www.17track.net/m/tr/result/post-details.shtml?pt=0&cm=0&cc=0&nums=SYL23435391MY

• quote:

Orijinalden alıntı: ılkdmr

Arkadaşlar aliexpressden aldığım urun kargo takip kodunu girdiğimde ayın 21 inden beridir Umman da gorunuyor ,birde sizler bakarsanız sevinirim
    https://www.17track.net/m/tr/result/post-details.shtml?pt=0&cm=0&cc=0&nums=SYL23435391MY

Hocam Ummanda mı oturuyorsunuz bu tracking registered değil yani bulunduğunuz veya hedef ülkede yaptığı hareketleri göremezsiniz o yüzdende 1 aydır öyle gözüküyor

• hocam satıcı ile görüşün isterseniz böyle takip kodu ptt nin yok zaten bu Türkiye ye gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 27 Ağustos 2015; 20:13:57 >
  • ÜCRETLER
    Gümrük Verigisi : 0.0 TL
    Damga Vergisi : 0.6 TL
    Gümrüğe Sunma Ücreti : 0.0 TL
    Yurtdışı İade Ücreti : 0.0 TL
    TOPLAM : 0.6 TL

GÖNDERİNİN HAREKETLERİ
    SIRA TARİH SAAT İŞLEM TÜRÜ AÇIKLAMA İŞLEMİ YAPAN
    PTT İŞYERİ/ŞUBE İLÇE İL
    1 17/08/2015 14:06:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Singapore (Yurt Disi)
    2 21/08/2015 08:08:08 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
    3 24/08/2015 16:38:59 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    4 24/08/2015 16:38:59 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    5 25/08/2015 10:23:54 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 25/08/2015 14:27:29 PTT İşyerine Geldi İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 26/08/2015 16:32:20 Gümrükten Çıktı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 27/08/2015 10:53:24 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)
    9 27/08/2015 22:16:14 PTT İşyerine Sevk Edildi İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)

Konu hakkında bilgi sahibi bi arkadaşımız varsa rica etsem bizi aydınlatabilir mi? Daha ne kadar beklemeliyim yada umudu kesim mi?

• anemon33 A kullanıcısına yanıt
    İstanbul da oturuyorsanız 2 güne elinizde olur İstanbul dışında oturuyosanız 3 güne elinize olur ürün gümrüğe sevk edildiği için 60 krş vergi kesmişler.
  • İstanbul da oturuyorsanız 2 güne elinizde olur İstanbul dışında oturuyosanız 3 güne elinize olur ürün gümrüğe sevk edildiği için 60 krş vergi kesmişler.

Teşekkür ederim citak96 arkadaşım inşallah sizin dediğiniz gibidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

quote:

Orijinalden alıntı: Verminaardd

Havadisleri bekliyoruz :)

Merhaba. Ürün dün elime geçti. Maalesef üzgünüm. Dünden bu sabah 4:30'una kadar uğraşmama rağmen cihazı ne internertene çıkarabildim ne de nasserver'le haberleştirebildim. Evde bir tek amuda kalkıp deneme yapmadığım kaldı. USB Wifi sparişi verdim. İnternet - Network olayını çözene kadar inceleme yazısı da yazmayacam. "Morral sıffır sıffır sıffır!"

http://youtu.be/O_tDw6RJLdE

hocam son durum nedir sorunlarınızı çözebildinizmi?

• Ödemeyi geri alır mıyım bilmiyorum ama...
    Çünkü ödemeyi serbest bırakmıştım nasıl olsa ürün temiz ve gıcır diye.

Satıcıya ve Paypal'a (ebay'da) itiraz etmek için bir video çektim :http://youtu.be/KyTV3AacwUI

• quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

Ödemeyi geri alır mıyım bilmiyorum ama...
    Çünkü ödemeyi serbest bırakmıştım nasıl olsa ürün temiz ve gıcır diye.

Satıcıya ve Paypal'a (ebay'da) itiraz etmek için bir video çektim :http://youtu.be/KyTV3AacwUI

geçmiş olsun. hocam wifi ile bağlanmayı denediniz mi? cihazın ethernet portu arızalı olabilir. sonuç olumsuz olursa son olarak bide farklı bir modem de deneyin cihazınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 30 Ağustos 2015; 13:10:14 >
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.