Şimdi Ara

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.145
Cevap
103
Favori
631.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

Ödemeyi geri alır mıyım bilmiyorum ama...
    Çünkü ödemeyi serbest bırakmıştım nasıl olsa ürün temiz ve gıcır diye.

Satıcıya ve Paypal'a (ebay'da) itiraz etmek için bir video çektim :http://youtu.be/KyTV3AacwUI

geçmiş olsun. hocam wifi ile bağlanmayı denediniz mi? cihazın ethernet portu arızalı olabilir. sonuç olumsuz olursa son olarak bide farklı bir modem de deneyin cihazınızı.

Sırf bu yüzden Turkcelle kavga edip sorunsuz modemi değiştirdim. Eskisi beyaz Huvai marka modemdi. Şimdikinde aynı marka ama 1 ay önce dağıtılmaya başlanmış usb 3.0 portu da olan devasa boyda bir modem. Yani yeni modemlenmeme sebep olsa da benim player maalesef aynı sorunu verdi.

Ofise getirip test ettim. Sonuç değişmedi.

Ve cihazda bütünleşik wifi yok. Olurda belki çalışır diye 3 farklı usb wifi denedim. Tabi tanımadı bile.

Sybas'ın kendi usb wifisini sipariş ettim. Etmesine ettim de Paypal üzerinden playeri aldığım adamla sipariş iadesi için yazışıyoruz.

Adama video bile çektim ama adam diyor ki; "sen ürünü teslim almamışsın. Hala kargodo görünüyor"

Ben de adama, "ulan pezo ürün elime geçmediyse sana nasıl Ebay'dan olumlu yorum verdimki" diyemedim.

Yani böyle saçmasapan bir durumla karşıkarşıyayım. Yine gavuristandan aldığım 6tb hdd'de galiba bozuk geldi.

Ben en iyisi gidip kendimi tinercinin birine çizdirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haQQo -- 30 Ağustos 2015; 13:18:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haQQo kullanıcısına yanıt
    kullandığınız usb wifi ler tak çalıştır modunda mı .belki cihaz tanımıyor da olabilir .mesela xiaomi wifi ler driver kurulumu gerektirir tak çalıştır değildir .wifi var diyerek mi almıştınız siz. kablo çekme mkanınız yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

kullandığınız usb wifi ler tak çalıştır modunda mı .belki cihaz tanımıyor da olabilir .mesela xiaomi wifi ler driver kurulumu gerektirir tak çalıştır değildir .wifi var diyerek mi almıştınız siz. kablo çekme mkanınız yok mu

Hocam galiba eski yazılarıma bakmadınız veya gözünüzden kaçtı.
    Üründe ethernet var ve ya hiç ağa bağlanmıyor veya bağlanma numarası yapıyor.
    Wifisi olmadığını zaten biliyordum. Ayrıca wifi usb cihazını tanıtmak gibi bir durumda olamaz. Çünki cihazın işletim sistemi android.

Ve bu cihazla uyumlu usb wifi aygıtı da kendi ürettikleri.

Ben kısmet diyerek 3 farklı wifi denedim.

Ürünü aldığım fransız eleman da tam bir gerizekalı çıktı. Adama diyorum ki sen de suç yok, cihaz sıfır nede olsa. Ya paramı iade et veya değişim yap. Adam ısrarla ürün sende değil diyor.
    Paypal beni haklı buldu ve adama 10 gün süre verdi.

Bu arada bende ürünle gelen faturayı yırrtım attım. Youtupe yüklediğim videoları için de satıcı, "ne malum belkide başkasından aldığın üründür bu" derse ben o zaman mortingen ştrayze durumları :/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

Hocam galiba eski yazılarıma bakmadınız veya gözünüzden kaçtı.
    Üründe ethernet var ve ya hiç ağa bağlanmıyor veya bağlanma numarası yapıyor.
    Wifisi olmadığını zaten biliyordum. Ayrıca wifi usb cihazını tanıtmak gibi bir durumda olamaz. Çünki cihazın işletim sistemi android.

Ve bu cihazla uyumlu usb wifi aygıtı da kendi ürettikleri.

Ben kısmet diyerek 3 farklı wifi denedim.

Ürünü aldığım fransız eleman da tam bir gerizekalı çıktı. Adama diyorum ki sen de suç yok, cihaz sıfır nede olsa. Ya paramı iade et veya değişim yap. Adam ısrarla ürün sende değil diyor.
    Paypal beni haklı buldu ve adama 10 gün süre verdi.

Bu arada bende ürünle gelen faturayı yırrtım attım. Youtupe yüklediğim videoları için de satıcı, "ne malum belkide başkasından aldığın üründür bu" derse ben o zaman mortingen ştrayze durumları :/

maalesef yazılarınızı okumamıştım şimdi baktım .peki windows yüklenmiyor mu acaba netten baktım çok detaylı bişey yazan olmamış. windows yüklense bazı sorunlar daha net gözükecek gibi aslında

• Bu cihazda kullanılan Chipset oldukça esnek yapıya sahip bir sistem. Ama lakin Sybas firması öyle bir kutu yapmışlar ki CustomRom yemedi. Ulaşılmaz durumda. Brick yapmayı göze alıp çin tandanslı pekçok uygulama denedim. Zaman kaybı.
    Bu çipseti kullanan makinelere win10 kuranlar var elbet. Resmi olarak hem üretici hem de player üreticiler açıkladı.

Bilsem ki cihaz takşa atacak Microsoft'a ait hiçbirşeyi kurmam cihaza. Elimden gelse Windows kullanan ülke de bile yaşamam ya neyse.

• quote:

Bu cihazda kullanılan Chipset oldukça esnek yapıya sahip bir sistem. Ama lakin Sybas firması öyle bir kutu yapmışlar ki CustomRom yemedi. Ulaşılmaz durumda. Brick yapmayı göze alıp çin tandanslı pekçok uygulama denedim. Zaman kaybı.
    Bu çipseti kullanan makinelere win10 kuranlar var elbet. Resmi olarak hem üretici hem de player üreticiler açıkladı.

Bilsem ki cihaz takşa atacak Microsoft'a ait hiçbirşeyi kurmam cihaza. Elimden gelse Windows kullanan ülke de bile yaşamam ya neyse.

peki sizce cihazın sorunu donanımsal mı yazılımsal mı? eğer yazılımsalsa illaki bir çözümü olması lazım. bide cihaz firmasınının supportu ile iletişime geçmeyi deneyin. bir faydası olabilir belki. özellikleri itibari ile cihaz benimde çok dikkatimi çekti. açıkçası video incelemesini çok merak ediyordum. neyse kısmet artık her şeyde bir hayır vardır. tekrardan geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Bu cihazda kullanılan Chipset oldukça esnek yapıya sahip bir sistem. Ama lakin Sybas firması öyle bir kutu yapmışlar ki CustomRom yemedi. Ulaşılmaz durumda. Brick yapmayı göze alıp çin tandanslı pekçok uygulama denedim. Zaman kaybı.

peki sizce cihazın sorunu donanımsal mı yazılımsal mı? eğer yazılımsalsa illaki bir çözümü olması lazım. bide cihaz firmasınının supportu ile iletişime geçmeyi deneyin. bir faydası olabilir belki. özellikleri itibari ile cihaz benimde çok dikkatimi çekti. açıkçası video incelemesini çok merak ediyordum. neyse kısmet artık her şeyde bir hayır vardır. tekrardan geçmiş olsun.

Adamlardan wifi bluetoothh aparatı aldım. Ona bile cevap vermiyorlar. Eski şirketin yerinde yeller asiyor. Kalitesizlikte zirveler.

Donanımsal da diyemiyorum yazılımsal da.
    Donanımsal olsa ya çalışır ya çalışmaz.
    Yazılımsal diyemiyorum çünkü internette benim sorunum gibi sorunu olan bir kişi bile görmedim.

Elin kolum bağlandı açıkcası.

• Arkadaşlar merhaba,

Çinden gelen ürün için aşağıdaki gibi yazıyor, bir türlü güncelleme yapılmıyor.

Bu ürün bana ulaşır mı?

yorumlar için şimdiden teşekkürler

İŞLEMİ YAPAN
    PTT İŞYERİ/ŞUBE İLÇE İL
    1 24/08/2015 12:48:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Singapore (Yurt Disi)
    2 01/09/2015 08:04:53 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
    3 01/09/2015 11:04:32 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    4 01/09/2015 11:04:32 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
  • telefon siparişi veripte gümrüğe sevk edildi yazısı aldıktan sonra telefonu eline ulaşan varmı?
  • ceza456 kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran görüntüsünü veya barkodu paylaşırsanız bir yorumda bulunabilirim. Çünkü gümrüğe sevk edildi ibaresi hepsinde çıkıyor.
  • murat can 2616 M kullanıcısına yanıt
    önceki tel siparişim gümrüğe sevk edildi ibresi yoktu ondan teleş yaptım kardeşim şuan sadece bu yazıyor merak ettiğim gümrüğe sevk ediliince geçme ihtimali varmıdır?
  • ceza456 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bütün siparişlerimde gümrüğe sevk edildi ibaresi vardı. Sadece 2 tanesi UKİM e sevk edildi. Diğerleri sorunsuz olarak bana geldi.
  • otchill O kullanıcısına yanıt
    bir sonraki harekete bakmak lazım
  • Singapore (Yurt Disi)/- - 29/08/2015 08:55:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)
    Turkey/- - 02/09/2015 17:52:53 Receive item at office of exchange (Inb)
    Turkey/- - 02/09/2015 20:52:43 Send item to customs (Inb)
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 02/09/2015 20:52:43 Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı

2 gündür hareket yok normalde başakşehire giden kargo ya aynı gün yada max ertesi gün işyerini terk ederdi bu hala aynı RB007687345SG
  • Singapore (Yurt Disi)/- - 29/08/2015 08:55:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 02/09/2015 20:52:43 Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı

2 gündür hareket yok normalde başakşehire giden kargo ya aynı gün yada max ertesi gün işyerini terk ederdi bu hala aynı RB007687345SG
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur55sag

Singapore (Yurt Disi)/- - 29/08/2015 08:55:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)

Bu şekilde 4 gündür Başakşehir'de bekleyen paketim var. Halen güncelleme yapılmadı. Bekliyoruz bakalım.

• Kayıtlı Gönderi Hareketleri
    İl/İlçe Merkez Adı Tarih Saat İşlem
    China (Yurt Disi)/- - 25/08/2015 09:17:00 Receive item from customer (Otb)
    China (Yurt Disi)/- - 26/08/2015 13:20:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)
    Turkey/- - 01/09/2015 06:06:54 Receive item at office of exchange (Inb)
    Turkey/- - 01/09/2015 10:02:56 Send item to customs (Inb)
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İSTANBUL UKİM 01/09/2015 10:02:56 Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İSTANBUL UKİM 04/09/2015 12:04:21 Torba Kapandı

bende de böyle bi durum sözkonusu
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 04/09/2015 19:44:57 PTT İşyerine Sevk Edildi

Güncelleme yapılmış. inşallah ordan direkt samsuna gelir...
  • Arkadaşlar 26 dolara bisiklet aldım. Bildiğiniz 26 jant. Gelir mi gelmez mi bilmem ama kargo takip numarası gönderdi ebay. İçinden salatalık çıkmazsa iyi. Eğer ki geldi 15 kiloluk paket olacak gümrükte herhangi bir sorun olur mu?istanbul'a gidemem çünkü.

• Che-mistry kullanıcısına yanıt
    Gümrüklü ürün olunca zaten istanbula gitmiyorsunuz ki. Istanbulda bakılıyor gümrük gerekli ise ordan sizin bulunduğunuz şehre geliyor ordaki posta işleme merkezinin gümrük kısmında bekliyor...

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.