Şimdi Ara

KARGO %80 İNDİRİM 5 TL! PTT - ARAS - SÜRAT - MNG - YURTİÇİ - 2D CİNEMAXİMUM BİLETİ 10 TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
363
Favori
182.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisiyle ikinci alışverişim. Çok anlayışlı çok yardımsever bir arkadaş gerçekten 4 lira gibi sembolik bir paraya böyle bir fırsatı bulmak çok zor. Kendisinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  • Teşekkürler ilgili arkadaş, sorunsuz alışveriş bir oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler güzel yorumlar için.. tüm ömlara cevap verilmiştir.

• Nasıl kullanılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öm yolluyorum

• Arkadaşa ilgisi için teşekkür ederim.

• İlgili ve yardım konusunda çok iyi. Teşekkürler sorunsuz alışveriş için.

• Sanırım aranızdan tek şanssız benim. ÖM sık kontrol etmiyor diye Whatsapp’tan yazıştık; dün 12 gibi konuştuk. Kodu 13:30 dan sonra verebilirim dedi. Tamam problem yok dedim. Ödemeyi kargodan sonra yaparsınız dedi, ödeme yapmadım o yüzden. Ama 13:30dan sonra bekledim; cevap gelmeyince 15:30 da kodu alabilir miyim diye yazdım whatsapp’tan. Hala kale alıp cevap dahi atmadı bırakın kodu. Bilmenizi istedim.

• Bugün kendisinden kargo kodu aldım gayet ilgili birisi sorun yaşamadım, 6 kiloluk malzemeyi 8tl ye yolladım

• Arkadaş çok ilgili, yardımsever. Sayesinde çok cüzi miktara kargo göndermiş olduk, sağolsun hiçbir sorun yaşamadım.
  • Arkadaştan 9 mart cuma günü ptt kargo kodu aldım whatssaptan iletişim kurdum sağolsun anında kodu verdi işimi hallettim. Fakat kargoyu gönderdiğim kişi kargoyu pttden kaynaklı iletişim kopukluğundan dolayı kargoyu teslim alamayınca kargo kod aldığım arkadaşın evine kayseriye geri döndü. Ben kod aldığım arkadaşa ulaştım saoalsun işini bıraktı gitti kargoyu kayseri pttden aldı başka bir kargo firmasıyla tekrar aynı adrese geri gönderdi. Allah kendisinden bin kere razı olsun bunu herkes yapmaz. Sıkıntılı bir durumu anında çözüme kavuşturdu. Kendisine tekrar teşekkür eder hayırlı satışlar dilerim.

• Hocam kayseri lafı gördüm, tam sürekli iş yapalım diye yazacakken bir kez daha sevindim. Hemşeriyiz sanırım, mümkünse görüşmek isterim. (şehir dışındayım, desi nasıl hesaplanır bilmiyorum ama kilo bazında 20-30 ar kilo gönderim yapmam gerekecek. Muhtemelen sürekli olacak. Yardımcın olursanız minnettar olurum

• selamlar hocam. tabi görüşmek isterim müsait zamanda. özelden telefon numaramı bırakayım size

• Kampanyadan yararlanmak istiyorum.

• Merhaba kargo indirimi devam ediyormu

• Hocam keşke oraya telefon numaranızı da yazsaydiniz

• Pm atıldı cevap bekleniyor.

• MERHABA HOCAM SENDEN KOD ALSAM 180 KG BİR MOTOSİKLETİ ESKİŞEHİR =İZMİR YÖNÜNE KAÇA GÖTÜRÜRLER TEŞEKKÜRLER..
  • mesajim bulunsun ileride lazim olabilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.