Şimdi Ara

Kargalardan kurtulmanın bir yolu var mıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
25.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler uzun uzun yazmıştım bişeyler de silip kısa yazıyım ki okuyup cevap veren olsun;
    5.katta dubleks bir evin alt katında odamın penceresi apartman aralığına baktığı için çatıdaki kargalardan gına geldi artık. Apartman aralığına dadanmışlar bi de sesleri yankı yapıyor her sabahın köründe iğrenç sesleriyle uyanmaktan bıktım ne uyku düzeni kaldı ne bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrys -- 22 Haziran 2011; 0:02:25 >

• bunlar çete sakın bulaşma
  • Vur bi tanesini şu havalı tüfeklen bir daha dadanmazlar

• fare kapanı kullanmayı düşünüyorum
    tek seferde kellelerini alacam ama bu yaratıklar çok zeki oluyormuş yani mesela diyelim ki bir iki tanesini öldürdük diğerleri kapanın ne işe yaradığını anlayıp uzak dururlarsa ne halt edecem
  • 200 mw lazer pointer al

• Kavgalardan kurtulmanın bir yolu var mıdır? diye okudum valla
  • benide cok sinir ediyorlar sabahlari okula giderken o igrenc sesleri beynimi cirmaliyor
  • Korkuluk dik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrys

Evet beyler uzun uzun yazmıştım bişeyler de silip kısa yazıyım ki okuyup cevap veren olsun;
    5.katta dubleks bir evin alt katında odamın penceresi apartman aralığına baktığı için çatıdaki kargalardan gına geldi artık. Apartman aralığına dadanmışlar bi de sesleri yankı yapıyor her sabahın köründe iğrenç sesleriyle uyanmaktan bıktım ne uyku düzeni kaldı ne bişey

Benden sana tavsiye sakın kıllarına bile (tüylerine yani :D ) dokunayım deme yoksa seni bırak torunlarına kadar kovalarlar ömür boyu başıma geldi halada var :D.
    Ama bi baykuş veya saksağan sürüsü işini görürdü aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: snopy.987

Korkuluk dik.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: TECHTRONİC

quote:

Orijinalden alıntı: Emrys

Evet beyler uzun uzun yazmıştım bişeyler de silip kısa yazıyım ki okuyup cevap veren olsun;

Benden sana tavsiye sakın kıllarına bile (tüylerine yani :D ) dokunayım deme yoksa seni bırak torunlarına kadar kovalarlar ömür boyu başıma geldi halada var :D.
    Ama bi baykuş veya saksağan sürüsü işini görürdü aslında

hadi be fare kapanında ısrarcıyım bence işe yarayacak gibi duruyor
    korkuluğun işe yarayacağını sanmam çünkü zaten büyükşerih kalabalık sürekli insanları görüyorlar yakınlarındalar o yüzden korkuluktan korkacaklarını sanmam.

• Dostum işini görcek hareketli bi korkuluk insan şeklinde olması lazım bide
  • karga denen hayvanata salça olma yoksa musallat oluyorlar görmesinler tavsiyem
  • Bizimde kediyi kızdırıyorlar
  • şu siteye bir bak yardımcı olacaktır.

www.kargalardankurtulmaninbiryoluvar.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: QUARESMA | 1903

Bizimde kediyi kızdırıyorlar

Nasıl yapıyolar merak ettim güzel komedi videosu çıkar onlardan bi çeksene

• aman diyim bulaşma bizim buraya yavruları yuvadan düşmüş koyayım dedik . yapmaz olaydık yavruy zarar verdiğimizi sandı heralde sonra bi baktım sokakta kafama biri taş attı
    baktım kimse yok ertesi gün bidaha baktımki bu kargalar taşlıyo beni adamın peşinide bırakmıyorlar söyleyeyim kaç sene geçti beni görüncü gak gak bağrıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pridez

aman diyim bulaşma bizim buraya yavruları yuvadan düşmüş koyayım dedik . yapmaz olaydık yavruy zarar verdiğimizi sandı heralde sonra bi baktım sokakta kafama biri taş attı
    baktım kimse yok ertesi gün bidaha baktımki bu kargalar taşlıyo beni adamın peşinide bırakmıyorlar söyleyeyim kaç sene geçti beni görüncü gak gak bağrıyolar

bu olayın birebir aynısını ben yaşadım daha 7 yaşımdaydım karganın yuvasına tırmandım beni ağaçtan düşürdüğü yetmezmiş gibi birde kafamı didikledi 5 dikiş atmışlardı kafama taşınana kadarda ne zmn beni görse gaaaaaaaaaak diye gaklıyo uçup yakınıma biyere beni korkutuyodu..allahtan taşındık ordan bence hiç bulaşma
  • Haydaa ula harbiden fena tırstım hiç bulaşmasam mı acep
    Zaten genelde çok zeki yaratıklar olduğu yazılıyor sağda solda. Başım belada yaw her sabah 5 gib uyanmaktan bıktım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.