Şimdi Ara

Karekök TYT Mat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Testleri çok zamanımı alıyor, soruları çözüyorum ama çözümü ya uzun sürüyor ya da dikkat hatam yüzünden yarım saat çözümüne bakmamak için inat ediyorum. Yanına da Ephesus'nun analizini çektim, iyi ettim, hoş ettim, başıma bela aldım :D Karekökten daha zor, ne yapacağım bilmiyorum. Karekök'e devam edeyim mi yoksa 3D veya 3-4-5 mi yapayım?

• Karekök zorluyorsa 345 ideal gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende de 3D ve karekok var. Tyt mata cok vakit ayirmak istemedigimden 3Dyi tamamen bitirecegim, karekokten ise sadece cok eksik oldugum konulari cozup gececegim. Uslu koklu sayilar 2-3 kaynaktan temizlenecek konular degil mesela ama problemler fonksiyonlar vs öyle. Bu tarz

ve karekok cidden zor bir yayin. Eksik hissettiginiz konularda 3d -> karekok -> ephesus yapabilirsiniz. Onemli olan konunun oturmasi sonucta, 3dden sonra hala oturmadiysa 3d karekok arasina 1 yayin daha koyabilirsiniz. Ama bunu sadece cok eksik oldugunuz konularda yapmalisiniz yoksa acayip vakit yer. Iyi calismalar

• YarenFujosh Y kullanıcısına yanıt

Elimde 3D vardı fakat eski basımdı, onu da evde bıraktım. Şu an başka şehirdeyim ve o yüzden gidip geri alana dek çok zaman kaybedeceğim gibi. Dediğiniz gibi yapmayı planlıyordum ama neye güvendiysem karekök ephesus çektim :D ROS(Rutin Olmayan Sorular) kısmı çok hoş ve geliştiğimi hissediyorum ama zaman büyük sorun.

• Unorthodox kullanıcısına yanıt

Hocam sadece ROS + Ephesus yapsaniz nasil olur?

• ephesus nasıl hocam öneriyor musunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • karekök ayt orta-zor ama ortaya çok daha yakın tyt matta daha fazla kasmışlar herhalde hocam ?

• YarenFujosh Y kullanıcısına yanıt

Düşünmedim değil. Zaten ROSların benzerleri konu içine daha kolay olacak şekilde dağıtılmış. Yani konu testlerini çözmeyip ROSları çözsem pek bir şey kaybetmem gibime geliyor fakat kitap çok güzel ve hakkını vererek çözme açgözlülüğü yüzünden salamıyorum :D

• Bomba kitap ama benim seviyemdeki biri için elde patlayabiliyor :D Acil TYT Matı çözmedim ama şu ana kadar gördüğüm en düşündürücü en zorlayıcı TYT Mat kitabı(delinin orijinalini saymazsak).

• Çok fazla şekilli şüküllü soru var. Misal şekilsizini şak diye çözebiliyorum ama işin içine hikaye girince anlayana kadar beynim pert oluyor, sanki 2021 tytsine giriyormuşum gibi hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unorthodox -- 9 Ekim 2021; 17:43:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.