Şimdi Ara

Karekök LYS Geometri Sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çözdüğüm her testte minimum iki-üç soru çıkıyor çözemediğim. Bu normal midir, nedir problemim ?

• lys biyo soru bankasından 5 6 y gördüğüm oldu Bence sınav amaçlı karekök ygs çözülmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamyonlaDriftÇekenAdam

lys biyo soru bankasından 5 6 y gördüğüm oldu Bence sınav amaçlı karekök ygs çözülmeli

Hocam YGS'sine de çok kolay dediler. Elimde eski Simetri kitapları var. Simetri + Karekök LYS şeklinde ilerliyorum ve kalp kırıyor ne yazık ki testler. İşin kötü yanı soruları çözdüremiyorum da zira telefonum serviste.
  • Ben her tyt denemesi fule yakın yapıyorum geo yu Bende bile çıkıyor gayet normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamyonlaDriftÇekenAdam

lys biyo soru bankasından 5 6 y gördüğüm oldu Bence sınav amaçlı karekök ygs çözülmeli

Bol soru lu kalite biyo soru bankası önerebilir misin

• kolay filan değil. Tam sınav ayarında. Hatta ygs matematiği dillere destan diyebilirim. Ama LYS sb kitapları aşırı düzeyde
  • Melikizm M kullanıcısına yanıt
    Seviye sb kesinlikle tavsiye ediyorum yoruma dayalı da çok güzel sorular var. Ama seviyenin diğer kitaplarına bulaşma
  • Kazık kitap geçen sene ygs 1 boş lys 9 boş yaptım bu sene karekök çözüyorum baya kasıyor

• İçim rahatladı biraz. En sonunda kafayı kırıp bütün formülleri ve şekilleri çizip duvara yapıştırma yoluna gidiyorum. Biraz daha farklı açılardan yaklaşabilmemi sağlıyor.
  • hocam dalga geçmiyorsan geometrin orta düzeydir karekök lysden bahsediyoruz.Çok zor bir kitap zaten yabancı çeviri olan bir kitap soruları bayağı güzeldir bende zorlanıyorum yapacak bir şey yok çalışcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olicityy

hocam dalga geçmiyorsan geometrin orta düzeydir karekök lysden bahsediyoruz.Çok zor bir kitap zaten yabancı çeviri olan bir kitap soruları bayağı güzeldir bende zorlanıyorum yapacak bir şey yok çalışcaz

Karekök geo yabancı çevirimi ? Orjinal kitabı nedir ?
  • yusuf2156 kullanıcısına yanıt
    hocam kendim görmüştüm kitabın ismini de bir hocam söylemişti ondan bakmıştık ismini bulursam pm atarım ama çeviri olduğuna eminim çoğunun.Zaten günümüzdeki fizik kitapları da çoğu sovyetler birliğinin fizik kitaplarının çevirisi bizimkiler daha yeni çeviriyor günümüze düşün farkı :D kitap yazmak zor iştir çoğu insan özgün olamıyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olicityy

hocam kendim görmüştüm kitabın ismini de bir hocam söylemişti ondan bakmıştık ismini bulursam pm atarım ama çeviri olduğuna eminim çoğunun.Zaten günümüzdeki fizik kitapları da çoğu sovyetler birliğinin fizik kitaplarının çevirisi bizimkiler daha yeni çeviriyor günümüze düşün farkı :D kitap yazmak zor iştir çoğu insan özgün olamıyor maalesef

Çok ilginçmiş ya sovyetler birliği felan.Hadi Amerika olsa neysede Sovyetler deyince bir değişik hissetim.
  • ilk 5-6 test kolay ama (varsa) diğerlerinin seviyesi baya yüksek Bence ilk 4-5 test çözülmeli gerisi fantezi meselesi Kitabın %70'ini felan çözdüm geçen sene aşağı yukarı ama halen atmaya kıyamıyorum
  • Yorum belirten arkadaşlar; hedefler neresi ?
  • yusuf2156 kullanıcısına yanıt
    sallamıyorum dostum :D çoğu kitap yazan hocayla irtibatım vardı onlarla bilgi alışverişinde bulundum öğrenci gözünden kitabı yorumlamamı istiyorlardı sonra bunları nasıl yazdınız diyince çoğu insan rakamları değiştirip soru kökünü değiştirip soru yazıyormuş.. Soru başına 7.5 tl alıyor iyi bir hoca en az.Bir kitapta ortalama 1000 soru var ise 7500 gelsin paracıklar ama sanıldığı kadar kolay değil...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.