Şimdi Ara

kardeşlerime bir uyarı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yıllardır ben bu işlerin içindeyim.. Şu anda Çukurova'nın sayılı firmalarından birinde çalışıyorum.Gerek hosting, gerek yazılım olsun, yüzlerce yurtiçi ve yurtdışından müşterilerimiz var....
    Adana,İstanbul,Erzincan,Mardin,Almanya(Stuttgart,Köln) gibi yerlerde ve daha sayamadığım birçok ilde müşterilerimiz var...

Bu forumda 1000 üzerinde mesajım var ama hiçbirinde ne şirketimin ismi geçmiştir ne de bu konuda reklamımı yapmışımdır ne de herhangi bir şekilde kötü eleştirilere maruz kalmışımdır...

Demek istediğim, ticarette dürüstlük esastır.Kimseye de birşeyler ispatlamak zorunda değilsin eğer gerçekten dürüstçe işini yaptığına inanıyorsan...Daha fazla açıklamaya gerek var mı?
  • BAŞKA ŞİRKETLERİN YAPTIĞI İŞLERE BİZ MARUZ KALIYORUZ. SADCE OLMASI GEREKENLERİ SÖLEDİM. ZATEN BU YORUMU YAZAN KİŞİ HAKKINDA AVUKATLARIMIZ KADIKOY CUMHURİYET BAŞSAVÇILIĞINA BAŞVURUDA BULUNDULAR. ARTIK FORUMDA MSJ YAZMAYACAM.GÜÇLÜ REFERANSLARA SAHİBİZ HOSTİNG KONUSUNDA KENDİNİ BİLMEYEN BASİT İNSANLARLA İŞİMİZ OLMAZ AMA DAVANIN UZAMAMASINI İSTEMİYORSA 0216 550 39 93 0216 550 39 87 NUMARALI TELEFONLARI ARAYIP ÖZÜR DİLESİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertweb -- 25 Mayıs 2005, 17:52:21 >
  • haklı olan hakkını arasın (!)
  • jordan bu konuyla ilgili referanslarımız var kampanyamızdan yararlanan.bizde yalan dolan olmaz. düşük maliyete veriyoruz işinize gelmiyor
  • Kardeş dediğim gibi kimseden korkum yok. Sözlerimin arkasındayım. Merak ediyorum MaverickGizli diyemi dava ettin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaverickGizli

Kardeş dediğim gibi kimseden korkum yok. Sözlerimin arkasındayım. Merak ediyorum MaverickGizli diyemi dava ettin.

hayır saçma sapan cevap yazmışsın dava açmıştır avukatımız carttıda curttuda kusura bakmayın üslübum bozuldu ama çok sinirlendim;

Sen bu adamı nasıl dava edebilirsinki gidip savcılığa donanimhaberden Maverick_Gizli bana hakaret etti vs vs nasıl edebilirsin hakiim sana ne der biliyormusun?bence burada biraz dürüst olmayan bir durum var
  • bu bayilik işinin b sini bilmiyordum. burda öğrendim. baktım ki bu mertweb denen hosting firmasının(!) bişeyden anladığı yok. elinde kalırmış bilmem neymiş...

"hakim bey amca maverickgizli firmama hakaret etti."
    "o kim?"
    "donanımhaber işte yaa..."
    "!!??!!"
    "..."
  • quote:

Orjinalden alıntı: PcCopat

bu bayilik işinin b sini bilmiyordum. burda öğrendim. baktım ki bu mertweb denen hosting firmasının(!) bişeyden anladığı yok. elinde kalırmış bilmem neymiş...

"hakim bey amca maverickgizli firmama hakaret etti."
    "o kim?"
    "donanımhaber işte yaa..."
    "!!??!!"
    "..."

hayır vermek istese verebilir mutlaka ulaşırlarda hakimin vereceği cevap süper olur heralde

• mertweb sana tek cvp

benide dava et yaaw pls....
    cehennemden_cennete de hakim tanırrrrrrrrrrrrr

• Neyse dayanamadım. Anlatıcam bu mertwebin sahibinin bizim arkadaşa anlattıklarını. Gerisi size kalmış. Arkadaş onaylamayacak neden çünkü korkuyor domainine el koyarsınız diye.

yorum size ait. Hadi yalan de bunlara.
    Bu arkadaşımız o kadar zengin ve yakışıklı ki hayat bilgisindeki barbi ile çıkıyormuş :P Sonra barbi ile yaşadığı aşk meşk maceralarını bizim arkadaşa ballandıra ballandıra anlatmış. Sonra oturduğu evin kirası 4.5 milyarmış.(Bizim arkadaşta yemiş ve eminim bu mesajı okuyor. Ama cevap veremez.)

Ulan ben aylık 4.5 milyar para kazansam host işiyle niye uğraşayım. Birde sen 15 dolarmıydı neydi host satıyorsun üstelik birde domain bedava. 10 $kazansan 1000 tane satsan 10.000 $ eder. Zaten 4.5 milyar kira veriyormuşsun bununlamı ödeyecen kiranı.

Benden bu kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaverickGizli

Neyse dayanamadım. Anlatıcam bu mertwebin sahibinin bizim arkadaşa anlattıklarını. Gerisi size kalmış. Arkadaş onaylamayacak neden çünkü korkuyor domainine el koyarsınız diye.

yorum size ait. Hadi yalan de bunlara.
    Bu arkadaşımız o kadar zengin ve yakışıklı ki hayat bilgisindeki barbi ile çıkıyormuş :P Sonra barbi ile yaşadığı aşk meşk maceralarını bizim arkadaşa ballandıra ballandıra anlatmış. Sonra oturduğu evin kirası 4.5 milyarmış.(Bizim arkadaşta yemiş ve eminim bu mesajı okuyor. Ama cevap veremez.)

Ulan ben aylık 4.5 milyar para kazansam host işiyle niye uğraşayım. Birde sen 15 dolarmıydı neydi host satıyorsun üstelik birde domain bedava. 10 $kazansan 1000 tane satsan 10.000 $ eder. Zaten 4.5 milyar kira veriyormuşsun bununlamı ödeyecen kiranı.

Benden bu kadar.

• kolpaya bak sen kolpaya. bu işler dürüstlük ister. utan be utan!!!

bunun dava açtığı da yalandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcCopat -- 25 Mayıs 2005, 21:45:31 >
  • tam türk filmi :) ben çalıştığım firmadan çok memnunum :)
  • ya anlamadığım nokta o domaini kayıt ettiğiniz adresteki no ile verdiğiniz adres tutmuyor?!!!?
    2.si bi teyze çıktı o kim oluyor. müşteri temsilcimiz deme çatlarım gülmekten . dövücekti korktum kaapdım özür dileyip telefonu
  • dolandırıcılığın bu kadarı. gelince o bnm anenmdi fl nder şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: PijaJE

ya anlamadığım nokta o domaini kayıt ettiğiniz adresteki no ile verdiğiniz adres tutmuyor?!!!?
    2.si bi teyze çıktı o kim oluyor. müşteri temsilcimiz deme çatlarım gülmekten . dövücekti korktum kaapdım özür dileyip telefonu

euhehu acayip guldum adam nedense foruma ugramıyor.
  • Bu konuya son mesajımı yazıyorum.

Mertweb den hizmet alan arkadaşlar size söyleyeceklerim var. Donanimhaber den veya başka bir yerden bu kişinin ip adresini öğrenin. İleride lazım olacak. (Bağlandığı tarihi ve zamanı kaydedin.). telekom işi çok ciddiye almaya başladı. Sahte kredi kartı ile alışveriş yapıp yakalanan kişiler var bulunduğun ilde. Yani istediği anda bu adamı bulur.

Ayrıca şu verdiği telefonları araştırın bakalım kimin üstüneymiş. (Ben baktım ama sonucu söylemeyecem hehe)
  • kardeşim numaralarımız 0216 550 39 93 0216 550 39 87 arayoın koskoca okul siteleri barındırılıyor bizde. tesicl ettiğimiz domainler bizim numaralrımız geçer başka numaralr geçmez biz bize ait olan domainden sorumluyuz mertweb.net mertweb.com sorgulayın çıkan numaralrı arayın biz çıkmasak haklısınız biz sadce hos tişi yapmıyoıruz hayatımız lüks bununda dolandırıcıkla alakası yok
    sitemizde kedi kartı kullanılmıyorki kredi kartı numaralarını bulalım mavercik kardeş diyarhost ta mahkemelik oldu bakalım sonunuz nereye gidecek. her şeyimiz ortada
  • yaşamımı bahsettiğim kişi gazatecim.org adlı domainin sahibi.hostin işi ile bu hayatı yaşayamayız ama biz sadce host işi yapmıyoruz.www.sile75.k12.tr www.gencanavatan.orgwww.ataplastik.com.trwww.gazetee.com
    www.iqtisad.net bayağı site bizde barındırılıyor bunlar resmi kuruluşların sitesi dolandırıcı olsaydık bunlar bizden host hzimeti almazlardı.. maverick canım benim başına büyük bela aldın. aranıyorsun bunu bil. hakkında giyabi tutuklama var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.