Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0x1 -- 30 Mart 2022; 16:0:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onaylama işareti

• Öncelikle çok geçmiş olsun hocam. İnşallah ameliyatı başarılı geçer ve en kısa sürede sağlığına kavuşur.
  • çok geçmiş olsun erkek kardeşten öte birşey yoktur bu dünyada inş başarıyla tamamlanır kardeşinin ameliyatı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.

• Kardeşin adına iyi dileklerimi iletiyorum umarım ameliyatı başarılı ve sorunsuz geçer ama bu ateistlerin işlerine gelince bir hayır duası bekleyip , islerine gelmeyince dini saçmalık olarak görmeleri çok komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 24 Şubat 2020; 21:31:23 >
  • Çok geçmiş olsun inşallah sağlığına kavuşur kardeşin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun Allah şifa versin kardeşim

• Herkesten çok teşekkür ederim. Mutlu bir hayatınız olsun ailenizle , sevdiklerinizle. Gerçekten kardeş olunca çok zor. Daha 20 yaşında , çoğu şeyin tadına varamadan bu duruma düşmek .. ondan çok beni üzüyor.

• Çok geçmiş olsun hocam. İyi dileklerimi iletiyorum. Umarım en zahmetsiz şekilde iyileşir kardeşiniz.

• Geçmiş olsun dostum.İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur kardeşimiz.Allah acil şifalar versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umarım sağlığına kavuşur.

allah şifa versin.
  • Geçmiş olsun. Allah şifa versin

• İyi haberlerinizi bekliyoruz hocam

• Geçmiş olsun 2020 yılbaşını hastanede geçirmeme neden olan hastalık Spontane Pneumothorax. Ki bu 5. kez patlayışı. Eğer sigara içiyorsa bir daha asla kullanmamalı ben içmediğim halde 5 kez patladı. Ağır kaldırmamalı muhtemelen kardeşin zayıf çünkü genel tanı zayıf uzun boylu esmer genç erkeklerde görülüyor. Kilo alması lazım. Ben ilk kez 17 yaşında 2017 geçirdim bir hafta süren tüple tedavi sonrası taburcu oldum fakat tekrar nüks ettiği için kapalı ameliyat oldum. Şu ana kadar sağ ve sol olmak birer kez toplamda 2 kez ameliyat geçirdim. Kardeşinin çok dikkat etmesi lazım ben önümde sigara içen birisi varsa nefesimi tutup hızlıca yürüyüp atlatmaya bile çalışıyorum. Sigaralı hiç bir ortamda bulunmaması lazım. Hapşırık bile çok etkili son ameliyatıma neden olan hapşırıktı hapşırdıktan sonra sırtımda bir ağrı oluştu ve beklenen son yine patlamıştı. Yani demem o ki çok dikkat etsin sizde dikkat edip sırtına göğüsüne darbe almaması gerek yanında kimsenin sigara içmemesi lazım. Hem onun hem sizin dikkat göstermeniz lazım. Sorunuz olursa yardımcı olurum tekrar geçmiş olsun.

• Büyük hastanelerden birinde genel müdürlük pozisyonu için iş görüşmesine gitti eski müdürüm. Görüşmede şunu sormuşlar "yılda 800 ameliyat yapma hedefimiz var bu hedefi tutturmanız bekleniyor" (!)

Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Ameliyatı sorunsuz atlattık. Ameliyat sonrası egzersizleri doğru dürüst yapmadığı için bir müddet daha kaldık hastanede. Şuan evdeyiz. Hepinize sağlıklı bir hayat diliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.