Şimdi Ara

KARARSIZLIKLAR İÇERİSİNDEYİM??? ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zülfikar32

i8910 tavsiye eden arkadaşım coşmuş belli :)) Tamam arkadaşlar telefonu aldığımda yazacağım izlenimlerimle beraber 5800 XM alacak gibiyim..

Şimdi omnia'ya vereceğin para ne kadar? İkinci eli minimum 500 lira civarlarında sıfırı 1000 lira.
    Omnia HD(i8910)a vereceğin para ne kadar? İkinci eli minimum 750 lira civarlarında sıfırı 1300-1450 lira.

İlk seçeneği tercih edip 500 lirayı sokağa atmayı mı tercih edersin, yoksa 250 lira daha koyup en azından 1 sene kullanabileceğin bir cihaza mı vermek istersin?

Bana kalırsa zaten samsungdan uzak dur. Samsungun hangi telefonuna para versen yazık tabiki ama sen omnia'yı listeye sokunca ben de samsung bir telefon tavsiye etmek zorunda kaldım.Kötünün iyisi yani.

5800 XM demişsin al ominayı vur 5800'a.

Bence illa dokunmatik diye şartlandırma kendini. Nokia'nın n82 modeline bakabilirsin.

• n82 wlan konusunda hızlı ve kamera konusunda rakıpsızde olsa bu saatten sonra geniş ekranlı telefon alınır kanısındayım ama 5800 dan daha iyi bir seçimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shamanmuratcan -- 13 Mart 2010; 18:11:52 >
  • Arkadaşlar -NOKIA 5800 XM BLUE- almış bulunmaktayım VATAN COMPUTER mağazısından. İlk izlenimlerim 10 numara telefon yani bana göre.. Daha ne olsun birkaç programı da yükledim (msn,skyfire vs..) olay bitti diyebilirim ;) Şimdilik sorunum yok olursa paylaşırım sizinle..Yardım eden dostlara teşekkürler...
  • quote:

Arkadaşlar -NOKIA 5800 XM BLUE- almış bulunmaktayım VATAN COMPUTER mağazısından. İlk izlenimlerim 10 numara telefon yani bana göre.. Daha ne olsun birkaç programı da yükledim (msn,skyfire vs..) olay bitti diyebilirim ;) Şimdilik sorunum yok olursa paylaşırım sizinle..Yardım eden dostlara teşekkürler...

hayırlı olsun
  • hayırlı osun sanabencede iyi seçim

• quote:

Arkadaşlar -NOKIA 5800 XM BLUE- almış bulunmaktayım VATAN COMPUTER mağazısından. İlk izlenimlerim 10 numara telefon yani bana göre.. Daha ne olsun birkaç programı da yükledim (msn,skyfire vs..) olay bitti diyebilirim ;) Şimdilik sorunum yok olursa paylaşırım sizinle..Yardım eden dostlara teşekkürler...

Haydi hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • Hayır dolu mesajlarınız için teşekkürler dostlar...
  • quote:

Hayır dolu mesajlarınız için teşekkürler dostlar...

usta kutudan kulakici siradan beyaz kulaklik mi cikti
  • Evet rengi beyaz ama bana sıradan gelmedi pek, ses kalitesi iyi, nokia etiketli filan ben beğendim yani ;)
  • quote:

Evet rengi beyaz ama bana sıradan gelmedi pek, ses kalitesi iyi, nokia etiketli filan ben beğendim yani ;)

xpressmusic ozellikli tuslar yokmus
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullan inşallah.
  • lg ks660 babamda var çift hatta hiçbir sorun yok güzel çalışıyor kamerası çok iyi belkide telefonun en iyi özelliği philips lcd televizyonda hafıza kartından izleyince kalitesi ortaya çıkıyor çift hatlı düşünüyorsan şuan piyasadaki en iyi çift hatlı telefon budur şarjı 2 gün civarı gidiyor
  • marine-gear arkadaşım telefon edindim zaten çift hatlı telefonumu da anneme verdim gerek kalmadı yani :)) Xpress music özellikli tuşlar yokmuş demek hımm bilemiyorum fikrim yok bu konuda.. :S
  • hayırlı olsun ne diyelim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.