Şimdi Ara

Kararsızım SonyEricsson X10 mini mi, Samsung Galaxy Fit mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar özellik olarak hemen hemen aynı bu iki cihaz arasında kararsız kaldım

X10 mini nin gözümde iki dezavantajı var birisi küçük diğeri şarjı süresinin az olması

Galaxy Fit ise fotoğraf flaşı yok daha önce samsung hiç kullanmadığım için korkutuyor...

• Galaxy tabı napcan ufacik teli
  • dokunmatik bir telefon için 2.5 çok ufak.
  • Arkadaşlar SE almamaın en büyük sebebi SE olması ben 7 yıl SE kullandım ve gerçekten çok alıştım

Msjlaşması çağrı yönetimi ayrıca Fitteki sanal qwerty klavye beni düşündürüyor 9 tuşlu sanal klavye daha hoşuma giderdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sairinelinde

Arkadaşlar SE almamaın en büyük sebebi SE olması ben 7 yıl SE kullandım ve gerçekten çok alıştım

Msjlaşması çağrı yönetimi ayrıca Fitteki sanal qwerty klavye beni düşündürüyor 9 tuşlu sanal klavye daha hoşuma giderdi..

çözünürlük önemli değil diyosan fit olabilir.... zira çözünürlüğü e250 kadar dandik.... dün bi arkadaşım aldı fit, bi bakıyım dedim, direk soğudum, tarihi eser bi ekranı var... 600 tl ye almış....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhnzlm

quote:

Arkadaşlar SE almamaın en büyük sebebi SE olması ben 7 yıl SE kullandım ve gerçekten çok alıştım

çözünürlük önemli değil diyosan fit olabilir.... zira çözünürlüğü e250 kadar dandik.... dün bi arkadaşım aldı fit, bi bakıyım dedim, direk soğudum, tarihi eser bi ekranı var... 600 tl ye almış....

Ekran çözünürlüğü Fit ve x10mini da aynı 240X320

• xperia x10
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cyhnzlm

quote:

Ekran çözünürlüğü Fit ve x10mini da aynı 240X320

Ekran boyutu arttıkça çözünürlük düşük ise kalitesiz görünür renkler ve objeler

xperia x10'un boyutları sorun değilse onu tavsiye ederim

ben x10 kullanıyom çok memnunum

• Yunus eminim senin x10 mini kullandığını forumda bilmeyen yoktur :)

Tek düşündüren boyutu çarşamba gidecem Time ikisinide elime alacam ya allah deyip parayaı yatıracam birine bakalım kazanan at hangisi olacak :D

Ama öncelikle buradaki arkadaşlardan fikir almak istedim
  • quote:

Yunus eminim senin x10 mini kullandığını forumda bilmeyen yoktur :)

Tek düşündüren boyutu çarşamba gidecem Time ikisinide elime alacam ya allah deyip parayaı yatıracam birine bakalım kazanan at hangisi olacak :D

bak sen bilmiyomuşsun işte ben x10 mini kullanmıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Adını görmüştüm doğru yukardaki yazınıda dikkatsiz okumuşum X10un boyutları tabiki sorun değil ama asıl sorun fiyatının boyutları
    800 ü 12 ye bölecek bi yer bulsam 2. el bir beyaz x10 isterim ayrıca bişey soracağım

http://www.extramarketim.com/sony-ericsson-xperia-x10i-yeni.html

Bunlar ya x10 miniyi x10 i diye satıyolar ya çalıyolar yada ne sattıklarını bilmiyolar :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Adını görmüştüm doğru yukardaki yazınıda dikkatsiz okumuşum X10un boyutları tabiki sorun değil ama asıl sorun fiyatının boyutları
    800 ü 12 ye bölecek bi yer bulsam 2. el bir beyaz x10 isterim ayrıca bişey soracağım

http://www.extramarketim.com/sony-ericsson-xperia-x10i-yeni.html

Bunlar ya x10 miniyi x10 i diye satıyolar ya çalıyolar yada ne sattıklarını bilmiyolar :)

bence sen bu siteyle bi irtibata geç şaka gibi fiyat vermişler

ben 750'ye aldım 2.el 21 ay garantili , sanalpazar - sahibinden gittigidiyor gibi sitelerde ilan verdir 800'e 12 takstle alırsın , forumun 2. el bölümüne bak

• x10
  • arkadaşlar x10 alacak durumum yok ancak minisini alabilirim veyada samsung galaxy fit alacağım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

al x8http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-xperia-x8-cep-telefonu-fiyati,421811.html

Biliyorumda akakce komu çok fazla takip ediyorum
    x8 hem kamerası düşük hem distrübütör garantili değil
    bence o model biraz daha ucuz olmalıydı

diyeceksin arkadaşım sende hiçbişeyi beğenmiyosun :)

aslında x10 minide alsam samsung galaxy fit te alsam mutlu olacam ama kararsızlık işte :(((

• ben de haftasonu almayı düşünüyorum bu iki telefondan birini, yeni yorumlar benim için yararlı olacaktır
  • Bende ikisi arasında kararsız kaldım doğrusu. Kararsız kalan arkadaşlarım kararını hangi telefondan yana kullandılar acaba cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
  • Yarın inş bu ikisinden birisini almayı düşünüyorum. Bu konuda beni aydınlatacak arkadaşım yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.