Şimdi Ara

Kararsız kaldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ekran kartı alıcam fakat 2 si arasında kaldım alıcagım ekran kartı şunların 1 tanesi olacak ama hangisi ?

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-gt630-2gd3-gt630-gddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=61105

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-hd6670-2gd3-hd6670-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63985

Hangisi daha iyi

Oynamak istedigim oyunlar ise:
    Assassin Creed Serisi
    Far cry 3
    Crysis 2-Crysis 3
    Call of duty serisi sizce bu oyunları bu ekran kartları içerisinde rahat oynamak mümkünmü lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

• bence takıla takıla oynarsın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07jamesbond07

bence takıla takıla oynarsın :D

nasıl yani bu ekran kartları işe yaramazmı diyosun ?
  • yaramaz demiyorum ama söylediğin oyunlarda takılmadan ful ayarda oynaman için yeterli olmadıgını düşünüyorum ... bide işlemci ve remde önemli
  • quote:

yaramaz demiyorum ama söylediğin oyunlarda takılmadan ful ayarda oynaman için yeterli olmadıgını düşünüyorum ... bide işlemci ve remde önemli

İşlemcim:Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz 2.00GHz
    Ram: 3GB
  • bu sistemle bu oyunları oynamayı düşünme http://www.pcdonanim.com/crysis-3-sistem-gereksinimleri-2
    ekran kartına boşa para verirsin
  • Ancak cod'u rahat oynarsınız ancak diğer oyunlar için en az alttaki sistem öneririm :

Amd FX 4100 / Inter Core i3 işlemci
    4 gb ram
    GTX650 / HD7750
  • kardeşim söylediğin oyunlar son çıkan güncel oyunlar dx 11 ekran kartı destegi istiyo ama 2.4 ghz en az işlemci hızı istiyo 4 gb rem istıyo işlemcin yetersiz bu oyunlar için işlemcin yeterlı olsa bıle bu oyunlarda takılmadan oynaman için daha iyi ekran kartı almalısın şunu al bunu al diyemm bütçe meselesi
  • quote:

kardeşim söylediğin oyunlar son çıkan güncel oyunlar dx 11 ekran kartı destegi istiyo ama 2.4 ghz en az işlemci hızı istiyo 4 gb rem istıyo işlemcin yetersiz bu oyunlar için işlemcin yeterlı olsa bıle bu oyunlarda takılmadan oynaman için daha iyi ekran kartı almalısın şunu al bunu al diyemm bütçe meselesi

Bütçem 100-200 arası en fazla 250 olabilir işte sen bi ekran kartı önerirsen sevinirim
  • o yazdığın kartlara boşuna para verme dostum DRR3 lü kartları önermem alacaksanız GDDR5 li kartları almanızı tavsiye ederim HD 7750 GDDR5 veya HD 6670 GDDR5 ama işlemciniz sizi kısıtlayacaktır bu kartlar ile darboğaz yaparmı bilmiyorum
  • benım tavsiyem para biriktir sistemını komple yenıle şimdi ıkı yüze ekrn kartı alacan yetmeyecek sonra işlemci alacan stok fan yetesız kalacak sogutucu alacan sonra rem alacan derken .. sistemın emektarsa şu andada paran yeterlı deilse böyle idare et elınde paran olunca sistem önerisi için bi çok arkadaş bu forumda yardımcı olacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.