Şimdi Ara

karar veremiyorum??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hangi telefonu alıcağıma bir türlü karar veremedim..

en son N73 le N91 arasında kaldım.ama birinin müzii iyi.birinin kamerası..ama aklımda şööle bi fikir var
    sizce n91 alıp yanında bi de digital foto makinası mı alim
    yoksa n73 alıp yanına ı pod nano mu????(ya war yaa aslında n73 ün tpi çok hoş değil ama o ekranı yok mu ahhh ahh...!!! yardımlarınız bekliyorumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkangs -- 7 Ekim 2006; 2:54:26 >

• n91 al yanınada fotoğraf makinesi çünkü ıpod ile n91 in ses kalitesi birbirine benzio ama n73 fotoğraf makinesi kadar iyi foto çekemez
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

n91 al yanınada fotoğraf makinesi çünkü ıpod ile n91 in ses kalitesi birbirine benzio ama n73 fotoğraf makinesi kadar iyi foto çekemez

+1905
  • n91
  • quote:

arkadaşlar hangi telefonu alıcağıma bir türlü karar veremedim..

en son N73 le N91 arasında kaldım.ama birinin müzii iyi.birinin kamerası..ama aklımda şööle bi fikir var
    sizce n91 alıp yanında bi de digital foto makinası mı alim
    yoksa n73 alıp yanına ı pod nano mu????(ya war yaa aslında n73 ün tpi çok hoş değil ama o ekranı yok mu ahhh ahh...!!! yardımlarınız bekliyorumm

WI-FI, 4 GB harddisk, tasarım ve müzik kalitesi gibi özellikleriyle N91 başarılı bir model. N91 alıp yanına kaliteli bir dijital kamera almak çok daha iyi bir seçim olacaktır.
  • ya arkadaşlar aslında ben de önce n91 alıp sonradan bi foto makinası alim diorum ama ne bilim.n91 e bi türlü güvenemyorum.yani 4 gb harddisk sorun yaratır mı??? tek korkum bu..mesela bu ı pod nano nun şarkı geçişleri gerçekten hızlı hemen geçiyoo.hiç takılma falan yapmıyo...ama n 91 biras yavaş..yani benim tek çkndğm nokta bu.sonra alınca zırt pırt disk hatası vermesin,donmasın da ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

n91 al yanınada fotoğraf makinesi çünkü ıpod ile n91 in ses kalitesi birbirine benzio ama n73 fotoğraf makinesi kadar iyi foto çekemez

+1907
  • wifi yi ne yapcam diyosan N73
  • n73 al yanınada ipod
  • hadi arkadaşlar nolur yaa...biras daha yardımmm....

yani bi yanda n91 in müzik kalitesiii,,,,,bi yanda n73 ün kamerası+ekranıı....offfff offff napim yaaa

ya bi de n91 hdd li bi telefon olduu için yani bi düşse hemen hdd bozulablyomuşş.işte bu şey bni n91 den soğutuyoo...
  • sen N73 al N73 hiçbişey olmasa boyutları iyi
  • İşte tüketim toplumunun içine düştüğü kararsızlık ve çıkmaz budur arkadaşlar, aslında ihtiyacımız olmayan ürünleri çok iyi çok güzel diyerek bize yediriyorlar ve bizde bunun farkına bile varamıyoruz.

Bir yıl sonra çok daha iyi modeller olacak ama bizim ihtiyacımız olacak mı ? Daha iyi daha güzel diyerek bize satacaklar ve paramızı yine alacaklar.
  • N73 almanı tavsiye ederim ancak her ikisininde özellikleri daha iyi kamerayla beraber olsun diyorsan ya N93 al veya N95'i bekle...
  • yaaa boşver onları al bir 3250
  • dostum n91+fotoğraf makinesi daha iyi bir tercih olacaktır.N73'ün ekranı güzel ama bir kere tuşları çok ufak kullanılaz yani öyle n91 çok daha şık bir görünüme sahip 4gb hdd hiçbir sorun çıkarmaz,sesi zaten harika,wi-fi vs. de eklersek daha mantıklı
  • n73 al bence n91 kullanmadım ama n73 ii bence o kadar ugrasacagına n73 al birde ad41 kulaklık seti tamamdır oyle n91 yaninda fotograf yok birde sony video kamera al kardesim sen bakma bazı arkadaslara git n73 al hem foto cek hem muzik dinle hemde video cek yani tv muhabiri gibi yaninda bi suru sey tasıma hepsi bir arada n73 en ii tercih olacaktır boyutları onemsemiyorsan n92 yi bekle
  • n73 ten çok sorun geliyor bence n91 al
  • n 91 ve digital al bence
  • Bence kesinlikle N91
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.