Şimdi Ara

KARAMÜRSELBEY DZ. EĞT.OKL. K.LIĞI ALTINOVA YALOVA-YEDEK SUBAY (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
6
Favori
24.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • purenake unideki bolum neydi senin ona gore yanitlayayim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En onemlisi yaniniza mutlaka dikis seti alin!!! Cunku dikimevinden gelen pantalonlar saglam degil 1. gun sonunda en az 7-8 kisinin agi dikislerinden patlayacak :)) ondan sonra kendiniz dikiyorsunuz elde ;) dikisi gelistirin yada 5 liralik el dikis makinesi alin :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

purenake unideki bolum neydi senin ona gore yanitlayayim :)

Bölüm matematik Mühendisliği, yalnız amatör olarak yelken yapmıştım. Açık deniz, okyanus tecrübesi var biraz :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: purenake

quote:

Bölüm matematik Mühendisliği, yalnız amatör olarak yelken yapmıştım. Açık deniz, okyanus tecrübesi var biraz :-)

yok :) sen gemi deniz isini unut :) Senin isin ofis isi muhtemelen Ankara'da olur

• quote:

quote:

quote:

yok :) sen gemi deniz isini unut :) Senin isin ofis isi muhtemelen Ankara'da olur

Denizciler Ankara' ya da mı düşebiliyor? Ben elektrik mühendisiyim... Denizci birliklerinden biri olur diye düşünmüştüm? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: diaat

quote:

quote:

quote:

Denizciler Ankara' ya da mı düşebiliyor? Ben elektrik mühendisiyim... Denizci birliklerinden biri olur diye düşünmüştüm? :)

DzKK Karargahı Ankara'da . Oraya dusebilme sansi var

Elektrik Muhendisi de kesin Bakim Onarim Merkezlerinden birine duser. İstanbul,Mersin,İzmir

• Arkadaşlar bende çevremden öğrendiğim kadarıyla en güzel askerlik yapılacak yere gidiyormuşuz yemekler ve sosyal olanaklar çok iyi imiş tek sıkıntı kantinin olmamasıymış daha doğrusu biz kantini kullanamıyormuşuz ihtiyaçları toplu şekilde halledersiniz dedi 343. dönem giden arkadaş böyle söyledi. iç çamaşır ve çorap bol götür dedi. pijama ve küçük bir havlu götür askeriyenin verdikleri 2 3 gün gecikebiliyor dedi.
  • Mayomuzu kendimiz mi götürüyoruz

• arkadaşlar biz 18 gün mü acemilik yapacağız? ben de 2.5-3 ay acemi askerlik falan yapacaz zannediyordum. benim branş tarih öğretmenliği sınıf deniz yazıyor usta birliği ne olur acaba bir fikri olan var mı?
  • quote:

Bir konuya daha aciklik getireyim :) ic camasiri konusunda ozelden soru gelmis bazi arkadaslardan, acemilikte haki renkli egitim elbisesi giyeceksiniz KEMK te .Onun icine ister siyah giyin ister beyaz kimse karismaz :) Ama yaz donemi giyeceginiz beyaz uniformanin icine de sakin giymeyin baska renk, hem ceza alirsiniz hemde kotu gorunur :)

Yani acemilikte illa icim bembeyaz olcak diye kasmayin. Ama rengarenkte gitmeyin. Siyah gibi tek rengi tercih edin. Atlet alin yaniniza cunku egitim elbisesi (haki elbise) V yakali o yuzden icine bisiklet yaka yarim kollu fanila giyemezsiniz. Kural sudur, icine giydigin hicbirsey disaridan belli olmayacak :))

konunun en önemli mesajlarından bir tanesi bu...

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=karam%C3%BCrselbey+e%C4%9Fitim+merkezi+komutanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1

burada da çeşitli bilgiler var

• Beyler bolumler nedir? Gelin de nobetten duselim :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: ishakyy

arkadaşlar biz 18 gün mü acemilik yapacağız? ben de 2.5-3 ay acemi askerlik falan yapacaz zannediyordum. benim branş tarih öğretmenliği sınıf deniz yazıyor usta birliği ne olur acaba bir fikri olan var mı?

Evet 18 gun usta birligin ise yeminden 4 gun once falan belli olur.

• Ozelden mesaj atan arkadaslara toplu cvp vereyim herkes faydalansin.

Oncelikle 18 gun rahat bi egitim alacaksiniz iciniz rahat gidin. Rahat egitiminizde ariza cikarmassaniz bol bol yatarsiniz.
    Yaniniza bol bol ic camasiri beyaz renk alin. Yikamayla ugrasmayin derim. Boxer renginiz cok onemli degil ama ucuk kacik seyler de olmasin.
    Coraplarinizi siyah ve beyaz alin. Siyah cok olsun cunku isbasi dedgimiz elbisede siyah corap giyeceksiniz.
    Ancak yemin toreninizde beyaz takim giyeceginiz icin atlet don corap beyaz renkte yaninizda olsun. Kisisel temizlik maddelerinizi havlularinizi tras takimi vs alin mutlaka.

Terli k kapri sort tshirt alin gece yatarken giymek icin.
    Orada verecekleri ilk seyler uniformalariniz olacak diger seyler gec verilir rezil olmayin temkinli gidin.
    Diger seylerden kastim terlik havlu pijama gibi ivir zivir kullanmayacaginiz seylerdir.

Baska sorusu olan varsa elimizden geldigince yanitlariz.

• Zaten eski mesajlarda da hersey yazildi. Ihtiyaciniz olan bilgilerin hepsi var.

• Ben de yeni dönemleri merakla bekliyorum, meslek kuranızın sonuçlarını da yazarsınız, benim buraya gelecek olan var mı merak ediyorum.
  • quote:

Beyler bolumler nedir? Gelin de nobetten duselim :-)

ben inşaat mühendisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

ben inşaat mühendisiyim

Bizim buraya da bir inşaat mühendisi gelecek diye biliyorum, bekleriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diaat

quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

ben inşaat mühendisiyim

Bizim buraya da bir inşaat mühendisi gelecek diye biliyorum, bekleriz...

pazar günü 15:00 gibi oradayım

• nisan celbi ile ilgili bi istatistik vereyim 30 kişinin 15 i kurada izmit ve istanbul çekti =)
    arif hangi okul ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hexametaphosphate

nisan celbi ile ilgili bi istatistik vereyim 30 kişinin 15 i kurada izmit ve istanbul çekti =)
    arif hangi okul ??

itü inşaat mezunuyum 2011
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.