Şimdi Ara

Karakter problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarimda internete girdigimde ya da web uzerinden herhangi bir islem yapiyorsam "ı" yerine 1 , "ş" yerinede "_" çikiyor.Bu problemle daha once karsilasan oldumu?Eger yardimci olursaniz sevinirim.

Tesekkurler...

• Teşekkür ederim TA2DF.Sorunu söyle çözdüm anlatayım ilerde başkasınada yardımcı olur belki;
    IE kullanıcısıyım.

Araclar>internet seçeneklerine giriyoruz
    Programlar sekmesine geliyoruz ordan Eklentileri Yönet e giriyoruz orda "Windows Genunie Advanced Validation Tool" isimli bir eklendi var.Onu devre dışı bırakıp reboot ettim problem çözüldü.Ayrıca orda "Araştır" isimlide bir eklenti vardı onuda kaldırdım ama sonradan onun problem yaratmadığını gördüm.

Selamlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xaotic

Teşekkür ederim TA2DF.Sorunu söyle çözdüm anlatayım ilerde başkasınada yardımcı olur belki;
    IE kullanıcısıyım.

Araclar>internet seçeneklerine giriyoruz
    Programlar sekmesine geliyoruz ordan Eklentileri Yönet e giriyoruz orda "Windows Genunie Advanced Validation Tool" isimli bir eklendi var.Onu devre dışı bırakıp reboot ettim problem çözüldü.Ayrıca orda "Araştır" isimlide bir eklenti vardı onuda kaldırdım ama sonradan onun problem yaratmadığını gördüm.

Selamlar..

Sorun her zaman aynı eklenti olacak diye birşey söz konusu değil... En son yüklediğiniz sürücü yada herhangi bir program buna sebep olmuştur.. Sistem dosyalarına zarar vermiştir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.