Şimdi Ara

Karaca Lalezar 60 Parça Yemek Takımı 499TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
7.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 23 haziran da mağazadan sipariş verdiğim bu takım kargo ile bugün elime ulaştı.

3 parça kırık çıktı içinden. mağaza ile konuştum;

- abi getir o parçaları yenisi ile değiştirelim dediler. sorgusuz sualsiz.

yemek takımına gelince. mağazada gözüme o kadar güzel gelmemişti.

evde biraz inceledim, sade ama bir o kadar da kaliteli.

kesinlikle parasını hak eden bir yemek takımı.

500 tl.ye veya daha altına marka ve kaliteli bir yemek takımı satılana kadar bence en iyisi bu.
  • Bende aldim ayrica 2 yil garantili kurumsal yerler genelde musterisinin arkasinda durur olumsuz yorumlara takilmayin bence herkesin fikri ayri sonucta ihtiyaci olan almali fiyat iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu üründen arıyorum ama bulunduğum yerde karaca bayisi yok. hayırsever bir forumdaş benim için alıp göndertebilir mi.
  • kırık gelen parçaları vermek için bugün tekrar izmit symbol avm de ki karaca mağazasına gittim.

kampanyanın devam edip etmediğini sordum. onlarda bittiğini ancak;

aynı markanın ''bergüzar'' isimli takımının bir kaç güne kadar aynı fiyattan yeni bir kampanya ile satışa sunulacağını söylediler.

bu 'bergüzar'' takımının ''lalezar'' takımından tek farkı kenar rengi gri değil gold renginde olması.

ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Para tuzağı bunlar hep. Bir dünya para verilip alınıyor sonra yine migros'tan 40-TL lik günlük yemek takımına devam.. Yazık günah bu çanak çömleğe verilen paralara.

Bunu demeye gelmiştim. Nokta atisi yapılmış zaten. Hay agzin bal yesin deyip gidiyorum

• Ürün stoklarda kalmamış ama yeni modeli gelmiş aynı fiyata.

• Bende aldım nezamandır bakıyordum, 1500 den aşağı yoktu. gümüş renk lazımdı. bergüzar indirime girmiş gold isteyenler için iyi oda ,kırık çıkık çıkmadı şükür
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.