Şimdi Ara

Karaağaç fizik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 9 ve 10. Sınıf fasiküllerini aldım 5 er 5 er yapmışlar. Herkes çok zor dedi testler için ama zor gelmedi. Hatta zordan çok kavratıcı nitelikte, uğraştırmayan soru tipleri gibi grldi bana. Yanlış fasikülden mi bahsediyor millet acaba, 9 ve 10 değil de konulara özel olanlar daha mı zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lys fizikle alakası 0 kullanmanızı önermem. Apotemi fizik fasikülleri daha yakın lys ye ama o da işlemli

• Ygs fizik bakıyorum şu an, 9. Sınıf (sarı), 10. Sınıf (kırmızı) fasikül aldım set halinde. Fotoğrafını atarım birazdan. Fizik hocamız önerdi ki kendisi baya tecrübeli işini bilen bir adam. Ayriyetten manyetizma, tork denge falan fasikülleri de almışım, onların içeriği kolay durmuyor daha değişik tasarımlı. Heralde ygs fiziği konuları zor değil diye fasiküller zor değil. Ama lys için olanları bir hayli dişli duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cannycvs

Ygs fizik bakıyorum şu an, 9. Sınıf (sarı), 10. Sınıf (kırmızı) fasikül aldım set halinde. Fotoğrafını atarım birazdan. Fizik hocamız önerdi ki kendisi baya tecrübeli işini bilen bir adam. Ayriyetten manyetizma, tork denge falan fasikülleri de almışım, onların içeriği kolay durmuyor daha değişik tasarımlı. Heralde ygs fiziği konuları zor değil diye fasiküller zor değil. Ama lys için olanları bir hayli dişli duruyor

Hocam hocanızın önermesi sınava yakın olduğunu göstermez. İnanmıyorsanız lys fizik sorularını özellikle de bu seneyi yazdırın, karaağacı da açın ikisini yan yana koyup tek tek karşılaştırın. Tamamen zaman kaybı

• hocam ben onlardan çalışıyorum şu ana kadar hiç fizik çalışmadım ve 0 ım diyebilirim ama fasiküller cidden öğretici bunlardan çalışıp palmeden çözeceğim bu şekilde devam etmek mantıksız mı sizce evet çok sayısal ama yorum yapmak için sonuçta formülleri falan da bilmek gerekiyo?
  • sarısını kırmızısını bilmem ygs-lys fasikulleri cok saglam her seyini biliyorum dedigim konuda bile bir sürü şey öğrendim. yok efendim lys ile alakası yok kötü yayın falan diyenlere kulak asmayın çoğunun fizikle alakası sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: semaass

hocam ben onlardan çalışıyorum şu ana kadar hiç fizik çalışmadım ve 0 ım diyebilirim ama fasiküller cidden öğretici bunlardan çalışıp palmeden çözeceğim bu şekilde devam etmek mantıksız mı sizce evet çok sayısal ama yorum yapmak için sonuçta formülleri falan da bilmek gerekiyo?

Okyanus veya palmeden çalışın hocam. Karaağaç biraz kolay olsa hadi neyse devam edin diyeceğim de soruları da çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: geekon

sarısını kırmızısını bilmem ygs-lys fasikulleri cok saglam her seyini biliyorum dedigim konuda bile bir sürü şey öğrendim. yok efendim lys ile alakası yok kötü yayın falan diyenlere kulak asmayın çoğunun fizikle alakası sıfır

Forumda senin kadar gereksiz bir insan görmedim şimdi anket açacağım bakalım kaç kişi sınava yakın diyecek?

• Lys si zaman kaybıdır belki onu bilmem ama 9 ve 10. Sınıf fasikülleri zor değil, mantığı öğretme amaçlı. Ygs fiziğin kolay olduğunu biliyorum ama yine de kitap basit geldi bi ukte oluştu içimde
    Fotoğraf attım ama gitmedi tekrar deneyeceğim

• karaaağaç fasikülleri zordur ygs lys ile alakası yoktur diyenlere gül geç görüp görebileceğin en iyi fizik kitaplarıdır al çöz soru kaçmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TivibuTivibu -- 31 Ağustos 2016; 19:33:41 >
  • bence sen anket aç hangimiz daha gereksiz onu gör ankette

• quote:

Orijinalden alıntı: TivibuTivibu

karaaağaç fasikülleri zordur ygs lys ile alakası yoktur diyenlere gül geç görüp görebileceğin en iyi fizik kitaplarıdır al çöz soru kaçmaz

Abi delireceğim ya 99 lusun değil mi bi açıp ygs lys fizik sorularına bakmaya tenezzül edebilir misiniz rica etsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: geekon

bence sen anket aç hangimiz daha gereksiz onu gör ankette

Yav ikile yoluna uğraştırma beni

• aç anketi hadi ben mi açayım yoksa ?

• Benim fikrim bu uzatma
  • Konular basit diye basit heralde, 10. Sınıf fasiküllerine baktım elektirk, basınç vs onların soruları normal duruyor
    Tabi o LYS fasikülleri bunlardan kat kat zor hatta tasarımları bile daha farklı

LYS ile ne kadar alakası vardır bilmşyorum ama sorular güzel duruyor, tabi lys ile alakalı değilse çözülmemeli

• basit makineler fasikulu vardi. abi yok boyle zor sorular neyseki cozebiliyordum cok kasiyor gerek yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.