Şimdi Ara

KARA SEVDA - Burak Özçivit & Neslihan Atagül | 2.SEZON (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
6
Favori
10.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Kemal reyiz mayina basti

Sonu sacma sapan bitti.

Kemal'i kahraman yapacaz diye hem reyizi harcamışlar hem saçmalamışlar.
  • R.I.P

• 2017 International Emmy Awards'da en iyi dram dizisi kategorisinde aday oldu. Aynı zakanda IEmmy'e aday olan ilk türk dizisi oldu.

Dipnot:Geçen sene de Seoul International Awards'da en iyi dram dizisi ödülünü kazanmıslardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 27 Eylül 2017; 22:27:56 >
  • Normalde Türk dizisi pek izlemem istisnalar hariç ama dün gece puhu tv de dolanırken dördüm bu diziyi . Daha öncede tv de görmüştüm ama Türk dizilerini izlemediğimden bakmadım

Herneyse dün gece ilk bölümü izledim ve konusu cidden bana değişik geldi . Tmm klasik zengin kız fakir oğlan konusu işlenmiş ama oyuncu kalitesi bence üst düzey olduğundan , aynı konuyu işlemiş diğer dizilerden 2-3 adam daha önde gördüm ve izlenmeye değer bence

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    İlk 7-8 ve son 7-8 dizinin en kötü bölümleri. İlk sezonda dizi ilerledikçe daha da güzelleşiyor ve mükemmel bir sezon finaliyle sezonu kapatıyor.

Güzel dizidir. Evet konusu klişe ama senaristler iyiydi, hikayeyi iyi açtılar. Oyunculuklar, prodüksiyon, müzikler vs genel anlamda kaliteli diziydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler_Bing

İlk 7-8 ve son 7-8 dizinin en kötü bölümleri. İlk sezonda dizi ilerledikçe daha da güzelleşiyor ve mükemmel bir sezon finaliyle sezonu kapatıyor.

Güzel dizidir. Evet konusu klişe ama senaristler iyiydi, hikayeyi iyi açtılar. Oyunculuklar, prodüksiyon, müzikler vs genel anlamda kaliteli diziydi.
    Bakalım hocam sindire sindire izlicem . Bu gece de 1 bölüm izlerim . Aceleye gerek yok

İlk bölümler Benin beklentimi iyice yükseltti

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.