Şimdi Ara

Kara Kule

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Stephen King'in kara kule serisini almaya karar verdim. Fakat aklıma bir nokta takıldı normal benim bildiğim serinin sıralaması şöyle :Silahşör - Kara Kule Serisi 1.Kitap
    Üç'ün Çekilişi-2.ktap
    Çorak Topraklar-3. kitap
    Büyücü ve Cam Küre-4. kitap
    Calla'nın Kurtları-5. kitap
    Susannah'ın Şarkısı-6.kitap
    Kule-7. kitap

Ama internette baktığımda kara kule: silahşörün doğuşu, eve giden yol, yolculuk başlıyor,jericho tepesi savaşı,gileadın düşüşü,ihanet, kara kule yükseliyor trol avcıları.

gibi kitaplarda var. Size sorum bunlar seri ile bağlantısı olan yan kitaplar mı ? Ya da bunlarda bir kara kule serisi mi ? Eğer bu kitaplarda seri ise lütfen kitap sırasına göre sıralayabilir misiniz ? int.ten sıralamaya çalıştım ama yapamadım :(

• up up
  • Silahşorün doğuşuyla başlayan seri Stephen King'in yapımında yardımcı olduğu, Marvel'dan çıkan çizgi roman serisi. Roland'ın gençlik zamanlarını anlatıyor. Bir de normal serisinin 8. kitabı var "Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar" olması lazım, ben de daha geçemedim ona. 4le 5in arasını anlatıyormuş
  • 2. yazdıklarınız comic book.

İlk yazdıklarınızda 4.5'inci kitap olarak geçen "anahtar deliğinden esen rüzgar" eksik.
  • Arkadaşların dediğini demeye gelmiştim gidiyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.