Şimdi Ara

Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu (AÇIKLANDI !!!!!!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
11.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar bnde deniz astsubay mülakatlarına cağrıldım .. gözler 0.50 .. açkçası mülakatlara gtmekten brz çekiniyorum .. sorun olurmu acaba ?
  • bando astsubay okuluna girebilmek için bir enstrüman da çalabiliyor olman lazım ..
  • Bende çağrıldımBakalım mülakatta neler olacak.
    Bu işletme yönetimindekiler ne yapar?
    312,895 (YGS5)
    * 2'NCİ SEÇİM AŞAMASI SINAVLARINA KATILMAYA HAK KAZANDINIZ.
    K.K.ASTSB. MYO-İşletme Yönetimi
    09.08.2010
    07.00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekurufasulye -- 25 Haziran 2010; 11:06:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Bende çağrıldımBakalım mülakatta neler olacak.
    Bu işletme yönetimindekiler ne yapar?
    312,895 (YGS5)
    * 2'NCİ SEÇİM AŞAMASI SINAVLARINA KATILMAYA HAK KAZANDINIZ.
    K.K.ASTSB. MYO-İşletme Yönetimi
    09.08.2010
    07.00

Personel kısmında görev alıyorlar sanırım.
  • Vallahi benim 10. sınıfta alttan kalma dersin vardı. Bu sene vericem onu hic girmedim sınavlarına. Kimisi diyor ki sorun olur kimisi diyor ki hic problem değil kafam karıstı.
  • O alttan ders meselesi bu sene çıktı zaten mülakatlardan sonra kesin bir cevabı olacak onunda.
  • Arkadaşlar Bnm bölümüm elektrik-elektronik görüntü ve ses sistemleri ama kara myo 'da böle bir bölüm olmadığı için elektronik haberleşmeyi seçtim ve mülakata çağırıyorlar bi sorun olurmu acaba? birsürü hazırlık yapmıştım sonradan aklıma geldi bu olay :(
  • bandoculuk için herhangi bir enstrümanı çalmakmı gerekiyor ille? çalmaksa hangi seviyede
  • Beyler kara astsubay için bu sene başvurmayı düşünüyorum. hali hazırda bir üni okuyorum. gözlerim 4 numara bozuk gözlük takıyorum ve sağ ayağımda tırnak batması var. ama genede puanım yetiyordu kkk ye fakat başvurmamıştım. bu sene başvurup tutturursam burdaki kaydımı sildirip kara astsubaylığı bitiricem. gözler konusunda çok dedikodu var hava astsubaylığa şişe dibi takan adam aldıkları oluyormuş sanırım torpil de var işin içinde. deniz astsubaylığı istemiştim ama puanım tutmamıştı. umarım kara olur bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam
    Beyler kara astsubay için bu sene başvurmayı düşünüyorum. hali hazırda bir üni okuyorum. gözlerim 4 numara bozuk gözlük takıyorum ve sağ ayağımda tırnak batması var. ama genede puanım yetiyordu kkk ye fakat başvurmamıştım. bu sene başvurup tutturursam burdaki kaydımı sildirip kara astsubaylığı bitiricem. gözler konusunda çok dedikodu var hava astsubaylığa şişe dibi takan adam aldıkları oluyormuş sanırım torpil de var işin içinde. deniz astsubaylığı istemiştim ama puanım tutmamıştı. umarım kara olur bu sene.

kendine güveniyorsan git
  • Arkadaslar Konu biraz eski ama canlandırmak istiyorum. Bu Sene bende gireceğim bilgilerinizi ve tecrübelerinizi benimle paylaşabilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter_342

Arkadaslar Konu biraz eski ama canlandırmak istiyorum. Bu Sene bende gireceğim bilgilerinizi ve tecrübelerinizi benimle paylaşabilirmisiniz ?

Aynen tecrubeleri alalım
  • up up up
  • buyrun beyler sorun, kara ve hava ast. mülakatlarına gittim
  • Kara Harp Okulu ile Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu aynı şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliDumrul93
    Kara Harp Okulu ile Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu aynı şey mi?

ast subay 2 yıllık, harp 4 yıllık üniversite
  • Gata tıp hakkında bilgisi olan var mı? Başvurular vs. ne zaman oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tekme Atan Fare

buyrun beyler sorun, kara ve hava ast. mülakatlarına gittim

Sözlü mülakat kısmında çok zorluyorlarmı yoksa normal konuşan bir insanı alıyorlarmı.burdaki amaç kişinin konuşma yetenegimi.şimdiden teşekkürler
  • YENİ GELİŞMELER VARMI ARKADAŞLAR ?
  • Eee giden arkadaşlardan kimler kaldı kimler girdi ?Millet sizi bekliyor girdikten sonra bakmamışsınız hiç konuya :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.