Şimdi Ara

Kapsamlı Yabancı Dizi Tavsiye Konusu ///170'den fazla dizi (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
203
Favori
219.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barutx

Selam ,

bu siralamalari hazirlayanlarin ellerine akillarina saglik cok iyi olmus ama ben artik siralamalardan dizi bulamiyorum genelde ayni,
    söyle yeni dizilerin siralandigi bir yer olsada oradan secsek.

listenin güncel hali mevcut.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Nasil görücez?
    hocam 3. sezondan sonra banshee ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum
  • Dizi arayan varsa Person of Interest izleyin dizinin olay kurgusu müthiş,durmadan butun bölümleri izlersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yararlı

• Dram dizilerine biraz ön yargılı yaklaşıyorum ilk sayfayı inceledim %80 i o yada bu şekilde dram iceriyor. Yinede incelemelerin izlediğim diziler icin coğuna katılıyorum teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekara

Dram dizilerine biraz ön yargılı yaklaşıyorum ilk sayfayı inceledim %80 i o yada bu şekilde dram iceriyor. Yinede incelemelerin izlediğim diziler icin coğuna katılıyorum teşekkürler.

hemen hemen her dizide dram vardır zaten , yerine göre daha yoğun işlenir yerine göre seyirciyi etkilemek için işlerler.

Dram dizilerin olmazsa olmazıdır.
    Kesinlikle söyledikleriniz cok doğru. Benim söylemek istediğim hepsinde dram yazması, ona bakarsanız aynı şekilde her dizide kesinlikle aksiyon vardır kimisinde yok denecek kadar az kimiside hat safhada ama dram yazdığının yarısı kadar aksiyon yazmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • listeyi bende alabilirmiyim ?
  • İçinde suç, polisiye,aksiyon tarzında olamayan mahkemedir avukattır gibi unsurlar barındırmayan,

Daha çok dram tarzında öğretici dizi tavsiyelerinizi bekliyorum
  • 3---Star Trek : Voyager --->izlenebilir ---> bilimkurgu belki biraz dram --->kaptanın suratına bir kere gıcık oldunuz mu dizi çekilmiyor bir süre sonra

Kafaya bak. Böyle adamlar liste hazırlamasınlar bir zahmet, baştan aşağı saçma sapan bir liste oluyor zira..

Çok takılmayın arkadaşlar listeye.
  • Öyle bi bakayım dedim de insan, hayatına bu kadar diziyi nasıl sığdırır ya? Bu listeden sadece Prison break izledim o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Öyle bi bakayım dedim de insan, hayatına bu kadar diziyi nasıl sığdırır ya? Bu listeden sadece Prison break izledim o kadar.

170 oldu 240
  • Çok uzun olmamış mı sencede vereydin sitenin linkini oradan okurduk :)

Örnek benim dizilerim sitemde :http://dizionerileri.com aslında site benim değil yazarım takılıyorum dizilerimi paylaşıyorum takipçilerim var.
  • Favoriler de yerini aldı zamanla bakacağım :D
    hocam bence konuyu devr alıp sonradan izlediklerinle beraber listelemen lazım tabi böyle bişeyi istermisin orası sana kalmış ancak şu forumda dizi konusunda en bilgili bi kaç kişiden birisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

hocam bence konuyu devr alıp sonradan izlediklerinle beraber listelemen lazım tabi böyle bişeyi istermisin orası sana kalmış ancak şu forumda dizi konusunda en bilgili bi kaç kişiden birisin

zaten kendi websitem var orada diziler mevcut ancak onu da güncelleyemiyorum işlerim dolayısı ile.

Kasım ortasından sonra onu da bir düzene koyarım sanırım.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    O kadar dizinin içerisinde Desperate Housewives adı bile geçmiyor. Üstelik güncel diziler pek yok. Listeyi düzenleyip üst konu yapsanız daha yararlı olur.

• Güncel Listeye ulaşmak isteyenler özel mesaj atabilirler
  • çok eskilerde ( tv ler renksizdi) colomp diye cinayet dedektifi olan dizi vardı, ailecek soluksuz izlerdik,belki izlemişsinizdir .o tür, yada avukat-mahkeme- delil bulma gibi akıl oyunu olan dizi var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.