Şimdi Ara

Kappa özel indirim kodu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
5
Favori
12.386
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koraygunca

ayakkabı ve sweatshirt ten memnunmusunuz

• Trekking bot aldım 131.70 'den lacivert renk büyük geldi.Bot güzel bu arada.aradim hemen değiştirelim dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabı tam oldu görüntü güzel ama kalıbı biraz sert geldi her ne kadar yürüyüş ayakkabısı denilse de sanki rahatsız eder gibi hissettim akşam evde bir iki saat denerim olmadı iade edebilirim sweatshirt güzel beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraygunca -- 3 Ocak 2019; 14:27:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koraygunca kullanıcısına yanıt
    Hocam kod artık geçerli değil sanırım?
  • hauntblast1 kullanıcısına yanıt
    Galiba yalnız bim cuma günü 100 tl'ye aynı eşortman takımını satıyor yani ucuza falan almadığımız belli oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: remy_

17 parca ürün sipariş verdim bakalim 638tl tuttu. Umarım pişman etmez ürün kalitesi.. Iade varmı acaba begenmezsek?
    Bence de cok iyi bir secim olmamis. Kappa’da kalite düstü. Ya da kalite yerinde saydi ve günümüz kosullarina uygun degil. Tarzi güzel ancak kalite daha onemli bence

• Ürünler geldi 3 ayakkabı almıştım kesinlikle parasını hak ediyorlar. 50TL altına alınabilecek daha ne olabilirdi bilmiyorum. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Ne zaman sipariş etmiştin ben salı günü ettim daha tık yok. Kargoya verildi mesajı bile gelmedi

• siribom S kullanıcısına yanıt
    bende pazartesi etmiştim.
  • madgare35 M kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba

bende 41 numara lacivert aldım dün akşam kargoya verildi. sen kaç numara aldın normalden büyük mü geldi?

ayrıca kargo için bilgi almak isteyen arkadaşlar dün ben de aramıştım numarayı yazıyorum yoğunluktan dolayı geç verildiği söylenmişti. arayıp bilgi alabilirsiniz. 0212 567 86 70
  • Kampayayı kaçıran arkadaşlar üzülmesin. Fırsatı ve imkanı olanlar Kappa’nın Bayrampaşa’daki fabrika satış mağazasında %50 indirim devam ediyor. İstanbul dışında olup da almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Haftaya cumartesi günü (12 Ocak) gitmeyi düşünüyorum.

• junleee kullanıcısına yanıt
    Ben 40-41 giyiyorum. 40 vardı ben sipariş ederken aldım. Ayağıma tam oldu ancak ayakkabı malzemesi biraz sert. Sıkıntı olur günlük kullanımda. İade edip bir 41 alcam.
    Merhaba nike 42,5 giyiyorum 43 aldım bol geldi.o senin yazdigin telefonda tuncay diye bi arkadaş var dedim bol geldi 42 sını gönderelim dedi okey dedim.bugun kargo firması alır mali.adamlar ilgili şuan için onu diyebilirim.ama sonra ne olur bilinmez.bot sağlam gözüküyor.giydiginde de rahat ama sonradan dağılır dağılmaz bilemiyorum ilk defa aldım bende bu markayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: madgare35

Merhaba nike 42,5 giyiyorum 43 aldım bol geldi.o senin yazdigin telefonda tuncay diye bi arkadaş var dedim bol geldi 42 sını gönderelim dedi okey dedim.bugun kargo firması alır mali.adamlar ilgili şuan için onu diyebilirim.ama sonra ne olur bilinmez.bot sağlam gözüküyor.giydiginde de rahat ama sonradan dağılır dağılmaz bilemiyorum ilk defa aldım bende bu markayı.
    aynen hocam baya ilgililer sağolsunlar. ben normalde de 41 giyiyorum inşallah tam olur. giyildiğinde rahatsa güzel, normal fiyatı 439 tl olan bir bot. yanındaysa resim atma imkanın var mı?
    Kardeşim ups kargoyu bekliyorum.inan resim yüklenmesini bilmiyorum bu arada.yoksa yüklerdim senin için inan.hic büyük küçük numara diye düşünme.olmazsa ups le iade edersin.tuncay denen arkadaş bi kargo kodu veriyor ücretsiz değişim yapıyorlar.bot güzel zevkler renkler tartışılmaz tabii kide.begenmezsen iade edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: madgare35

Kardeşim ups kargoyu bekliyorum.inan resim yüklenmesini bilmiyorum bu arada.yoksa yüklerdim senin için inan.hic büyük küçük numara diye düşünme.olmazsa ups le iade edersin.tuncay denen arkadaş bi kargo kodu veriyor ücretsiz değişim yapıyorlar.bot güzel zevkler renkler tartışılmaz tabii kide.begenmezsen iade edersin.
    anladım hocam sorun değil yineden sağol :) bakalım bi gelsin ankaraya ulaşmış bu sabah bekliyorum :)
  • Site üzerinden iade ile ilgili bir başvuru yok WhatsApp hattına yazdım orada da ses soluk yok bakalım iade için dönüş bekliyorum

• Bot geldi 41 giyiyorum 41 sipariş ettim ancak çok az bir boşluk seziyorum yürürken. Biraz yürüyerek denedim ne çok iyi ne çok kötü parasına göre gayet yeterli ama kararsızım hala iade edip etmemek arasında. Akşam birde evde deneyip son kararımı vericem. Görünüm olarak resim ekledim.

Kappa özel indirim kodu

• Biz magazaya yakin oldugumuz icin icimize sinmeyen urunleri gidip degistirdik.. Fiyatlarina gore gayet iyi ürünler.

• koraygunca kullanıcısına yanıt
    Koşullara uygun iadelerinizi "1RW723 - KENPA TEKSTİL" UPS Kargo koduyla ücretsiz yapabilirsiniz. Lütfen bu kodu belirttiğinize emin olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.