Şimdi Ara

KAPIYA MİT AJANLARI GELDİ !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
4.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah Kuran çarpsın yalan değil, hala aklıma geliyo pisi pisine bi şaka yüzünden vizeyi alamazsam kaderime lanet olsun diycem.

arkadaşlar şu var bunun altına o öldürcem diye şaka yaptığım romen arkadaşlarım kızı erkeği güldü yorum yazdı oldu bitti, bu kadar art niyet olur mu yaw ?

yahu nolur nolmaz diye bizim facete romenlerle bi grubumuz var biz çünkü Work and travella amerikada tanışmıştık, ordada yazdım eğer sizle bağlantı kurarlarsa açıklayın şakacı çocuk severiz fln diye.

özellikle geçen romanyaya gidişimde davetiye yollayan evinde kaldığım kıza söyledim ki çünkü ilk ona sorarlar orda konakladım diye.

bide vizede form doldururken müracat edilcek kişi fln diye o kızı yazmıştım, arasınlar sorsunlar çok istiyolarsa, durup duruken evde oturuyoken insanın başı belaya giriyo, konu ciddidir arkadaşlar şakada olsa yazmayın böyle şeyler.

• Beşiktaş'taki şubelerini bilmeyen kalmadı zaten. Tipler nasıldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genç düzgün yüzlü insanlardı ya, benim yaşımda flndır belki belki 2-3 yaş daha büyük. beşiktaştaki şubeleri mi var ? ben 4 levent civarında oturuyorum belki ondan yakın diye şahsen kontrol ettiler.
  • mit ajanı geliyor,sana kimlik gösteriyor,ayak üstü sorguluyor,üst komşu polis geliyor kefil oluyor,ajanlar inanıyor falan.

büyük mantık hataları var.
  • Kendisi esprili bir insandır evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi gerçekten çok şakacısın hee :) :)
  • beyler konu dışı oluacak ama bazı mesajlarda [Onay bekliyor] yazıyor. Nedir bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

KAPIYA MİT AJANLARI GELDİ !!!

KAPIYA MİT AJANLARI GELDİ !!!

• Demekki her gün maillerimiz,mesajlarımız takip ediliyor.Telefonlarımız dinleniyor.Özel hayat diye bir şey kalmadı.Biri başbakana küfür etse anında evden alıp götürecekler demekki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Demekki her gün maillerimiz,mesajlarımız takip ediliyor.Telefonlarımız dinleniyor.Özel hayat diye bir şey kalmadı.Biri başbakana küfür etse anında evden alıp götürecekler demekki.

yok başbakana küfür etmek serbest ödül bile alırsın. cinsmisiniz nesiniz. o mitin yerinde olsam seni götürüp sorguya çekerdim, mitin işi gücü yok senin ayağına gelecek ha..
  • Birisi senin yazdığın yazıyı şikayet etmiş büyük ihtimalle yoksa kim nerden görcek koca facebookta,twitterda o yazıyı.
  • Her şey takip ediliyor tamam da beklemezdik bu kadar.
  • Senin yaptığın o şaka da yani hiç öyle şaka gibi değil hani
  • Kardeş boncuk arama derim :D Normaldir, sorun sende değil semttedir. Bölgede mektep vardır dinliyorlardır
  • Tutuklasalarmış sesini çıkaramazdın.
  • elektrik borcundan geldiler bise
  • bugün polisle konuştum, her yazılanı göremeyiz ama belki konsolosluk seni araştırırken romanyadan fln görüp şikayet etmişlerdir dedi, dedim gbt yada soruşturma var mı ? yok dedi.

peki dedim vizeyi etkiler mi ? onu biz bilemeyiz ama sanmıyorum dedi, artık orasını kişisel yorum yaptı, inşallah alırım vizeyi. romenleride uyarmıştım sordum kimseyi arayıp sormamışlar.

başıma gelene bak yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Demekki her gün maillerimiz,mesajlarımız takip ediliyor.Telefonlarımız dinleniyor.Özel hayat diye bir şey kalmadı.Biri başbakana küfür etse anında evden alıp götürecekler demekki.

yok başbakana küfür etmek serbest ödül bile alırsın. cinsmisiniz nesiniz. o mitin yerinde olsam seni götürüp sorguya çekerdim, mitin işi gücü yok senin ayağına gelecek ha..

Cinsmisin ne demek ben burda mübalağa yapıyorum.Sen anlamadıysan ben ne yapayım.Nerden geliyor bu samimiyet ben senin asker arkadaşınmıyım.Tanımadığın insanlar hakkında yazarken daha dikkatli ol.Edebinle yaz.

• hala inanan var mı bu konuya?
  • Sallama ziya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.