Şimdi Ara

Kapatıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSAN -- 24 Nisan 2010; 22:15:54 >

• Sunucu devredildiği için kapatılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSAN -- 24 Nisan 2010; 22:17:05 >
  • Sunucu devredildiği için kapatılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSAN -- 24 Nisan 2010; 22:16:50 >
  • Arkadaşlar server cok güzel şuan oynuyorum herşey yerli yerinde pürüzler war tabi ama bence hic yoktan iyidir.

oyunda 1günmü :D gördügüm şunlar

1 tane minör blaze of deatht :D saçma :p

1 tanede lunada ew başka bişe yok herşey 0 =) gelmek isteyenler gelirlerse güzel olur
  • Sunucumuz giderek büyümektedir.. tum uo severler davetlimizdir.
    IP: 85.153.22.132 PORT: 2593

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSAN -- 10 Şubat 2010; 20:52:55 >
  • Hazır scriptlerle hazırlanmış bir shard daha.Ah ah nezaman öğrenicekler acaba şu Uo işini.
  • hmm, ben senı unutmuştum sen runuo 1.0'i 0'dan kendın tasarlayıp emulator'de dahil kurmuştun dimi. biz senın kadar olamıyoruz kusura bakma
  • Arkadaşlar biraz daha sakin olalım. Gereksiz yere tartışma çıkmasın.
  • Oyun Forumlarına postladığımı bide buraya postluyorum okuyun shardın ömrünü biçin.

Şimdi kim ezik bi açıklayalım.

http://www.orhankalayci.com/dosyalar/theblacklost.xml

Bu saygıdeğer ownerınızın bendeki son konuşma logu. Benden önce script isteyen, Sen jusan mısın dediğimde hayır benim gmt ile alakam yok xyz serverı açıcam diyen sonra dh de Jusan adlı nick ile gelip buranın reklamını yapan adamın kendisidir.

Şimdi bu serverın ömrü açtığı 10 serverın ömrü neyse o kadar: 1 ay.

Donanımhaber de Jusan nickini aratırsanız kaç server açılmış kaçı ne kadar gitmiş görürsünüz.

Saygılarımla.
    Orhan "Sehlor" KALAYCI.

Düzeltme: 5 Saniye içinde yukarıdaki yazı forumlardan silinmiştir. Neden acaba birileri dürüst olmak yerine ADAM olmak yerine kaçıyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehlor -- 8 Şubat 2010; 20:34:20 >

• Sehlor, theblacklostla hiçbir alakamız yoktur. Sunucumuzu çekemediğinden dolayı bu kaçıncı kolpa? Sen dürüstsün galibada 500 kişi olunca edit yapıyosun milleti. açtırma ağzımı başlığımada yorum yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUSAN

Sehlor, theblacklostla hiçbir alakamız yoktur. Sunucumuzu çekemediğinden dolayı bu kaçıncı kolpa? Sen dürüstsün galibada 500 kişi olunca edit yapıyosun milleti. açtırma ağzımı başlığımada yorum yapma.

http://img251.imageshack.us/img251/8990/sozegerekyok.png

Sen hala konuşuyomusun?? theblacklost ile alakan yok demek? niye adam olup gerçek isminizi kullanmıyosunuz anlamıyorum. Ngu nun ismini ağzına almak için ağzını çalkala. Edit siz seninde oynadığın tek serverdı orası.

• espirimi yapıyosun? bence konuşma, konuşarak dibe batıyorsun çünkü. ben senin serverındamı oynadım. Sehlor, konularıma cevap yazmadan ve yere batmaktan hoşlanıyorsun demekki. Senin gibi birisinin önüne sığınaraktan server açmıyoruz en azından.
  • Espri yapmıyorum be canım herşey ortada değilmi?

15 tane sunucu açıosun, hepsinde isim değiştiriyosun (nasıl bi kendine güvensizlikse).

Gelip benden script istiyosun, sonra küfrediyosun (nasıl bi adamlıksa).

Sonra diyosunki ngu da edit vardı, yok lraquellerindi, yok Naturel uo yu sehlor açtı (nasıl bi saçmalıksa).

Burda kendi forumunda kullandığın Fake accountların yok malesef, kendini savunamazsın. Burası DH senin foruma benzemez.
  • 15 Tane sunucu açıyorum sende aç sana açma diyenmi var? görecez kalıcılıgı.. senden script isteyen kim? Scriptten bazen çözemediğim sorunları Venus(murat eliç) ile çözüyoruz, sana ne oluyor? Ben senın nguda oynamadımkı sana orası etti diyim, naturelı sen açamazsınkı sende o kabiliyet varmıda natureli açacaksın? Fake accountlara gelince, sen zamanında açıyorsun demekki bu kadar iyi biliyosun bu işleri
  • Fotoğraf bayağı bir komik geldi bana Jusan arkadaşım,sanırım sehlor seni bayağı bir ezmiş durumda :)
    Yalnız tartışmanız burada devam etmesin,sonuçta Jusan arkadaşımızın açmış olduğu sunucu zarar görür
  • Sürdürdüğünüz tarrışma Dh 'ye yakışmıyor..Bence Server forumlarınızda devam edin...

quote:

Orijinalden alıntı: JUSAN
    naturelı sen açamazsınkı sende o kabiliyet varmıda natureli açacaksın?

Kabiliyet olanlarında nasıl ellerine yüzlerine bulaştırdıklarını gördük....Geniş geniş reklam yapan Sponsorum **** holding die atıp tutan NOYAN efendininde nutku tutuldu
  • Verdiğimiz emeklere yazık be. Serverda adamlar bug yaptı 200 300m para lar havalarda uçuştu dedik bug var kontrol et log lara baktım temiz dedi geçiştirdi. Bugun adamlar ss leri foruma koydu luna ortasına 100 200 tane saç sakal boyası 9193129312 gold luk paralar çok bilmiş staff bütün herşeyi temizledim paraları sildim deyip kestirip attı. Bu adamlar bu paralarla serverın başındna beri rareler bodcular barbedler itemler artifafct lar aldı bunlara göz yumdun sen biz bunları foruma yazdık diyede banlayıp kestirip attın. Emek veriyoruz ulan sabah lara kadar blood meer kasıcaz diye canımız çıkıyo adamlar saniyede 12312312312 gold para yapıp bugla ortalığı silip süpürüyo. Şimdi tutmuş gonul rahatlıgıyla oynayın herşeyi temizledim diyo. Lan adi herif zamanında söylediğimizde log ları temiz deyip geçişitirip attıydı şimdi ne oldu ? adamlar ss koymasa forumlara hala ilgilenmicen. O adamların o paralarlar kurdukları kalaler evler aldıkları bodcular itemler hepsinin hesabını kim vericek.

GMT ONLİNE BAŞLI BAŞINA BİR REZALET ADAM DA 0 TEKNİK BİLGİ VAR VE HİÇBİRŞEYDEN ANLAMIYOR EMEK DENİLEN ŞEY 0 TAVSİYE ETMEM FORUMLARDA HAKKIMIZI ARAYINCADA BAN YİYORUZ. SIKIYSA BURDANDA BANLA LAN AMA TABİ YEMEZ BURASI SENİN KALİTESİZ SERVERININ FORUMLARI DEGİL.

• Umarım öyledir seni Sehlor yanlısı.. AoC Guildinin kuyruk acısı var galiba.
  • Pekala buna ne dersin.
    Şimdi aşağıdaki ss e dikkat arkadaşlar.
    Karşınıza barbed kitden basılmış 3 props item gelicek ehehe.
    Evet herkezin bildiği gibi barbed kit den min:4 max:5 props item çıkması gerekirken ama bu gmt online de başlarda söylenildiği gibi wysander ve aymazogulları edit söylentilerine inanmayıp hala devam eden arkadaşlar bu ss i umarım görür ve akıllanır.

Bu item normal sewing kit den basılan cap a props cekilip luck ve lmc eklenerek piyasaya sunulmuş. Nerden anladın derseniz tekrar ediyorum barbed kitden minimun 4 props item çıkar ama bu item 3 props hatta 3 props dahi deil 2 props yani barbed kitden 2 props çıkma ihtimali yok hiçbir şekilde yani bu item bariz bi şekilde ne yazıkki edit.

http://img51.imageshack.us/img51/9587/editgmt.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lethalm -- 20 Şubat 2010; 3:15:26 >

• Şunuda eklemek istiyorum bir çok aymazoglu ve wysander in üzerinde fix hp lmc mana reg resist itemlerle dolu. Aynı zamanda üstde koyduğum ss deki kişinin setinde o yukarıdaki gibi 2 parça daha mevcut. Anlayacağınız gmt online tam bi fiyasko ya dönüştü.

Bu arada sen kimsinki AoC nin senden kuyruk acısı olsun sıdıka kılıklı yeteneksiz. Sen 5 fırın ekmek yesen yine bizle uğraçıcak kapasiteye gelemezsin. İlk önce bug larla dolu serverını adam et sora oyun bilgini geliştir aptal şapşal edit ler yapma sora bize laf söle amele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lethalm -- 20 Şubat 2010; 15:22:46 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.