Şimdi Ara

Kapanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar benim sorunum şu ; Ekran kartını güncellemeden önce tüm oyunları oynayabiliyorum ama ekran kartında yaptığım ayarlar oyuna girince sıfırlanıyor o yüzden güncelliyorum ama güncelleyincede Counter-Strike harici tüm oyunlarda pc kapanıyor aniden 5 ile 10 dakika arasında pc kapanıyor bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Pc özellikleri

Amd athlon(tm)64 X2 Dual
    Core Processor 5400+
    2.81 GHz 2,00 GB RAM
    ATI RADEON HD 5750 1gb
    Windows XP sp3

• ısı değerlerini kontrol edin ..spped fan aidata 64 işinizi görecekdir ..
  • hemen indirip kontrol ediyorum
  • Oyundayken mi kontrol edeyim çünkü bu sorun oyundayken oluyor
  • ikisinede bakın sistem boşdaykende bakın oyundaykende bakın ...zaten sistem boşdayken değerler yüseksekse oyundaykende halıyle tavan yapıyordur..tabi eğer ısıdan kaynaklı bir kapanma ise

bu arada reset mi ? yoksa komple elektriği kesiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 4 Haziran 2012; 13:01:20 >
  • komple elektirik kesiliyor res atma gibi bir sorun yok ısı derecesine bakıyordumda temp3 %70 72 civarında dolaşıyor o hangisi olabilir
     Kapanma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drego* -- 4 Haziran 2012; 17:00:09 >
  • Bunu nasıl düzeltebilirim?

Kapanma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drego* -- 4 Haziran 2012; 16:57:59 >
  • Virüs taramasından sonra bu şekli aldı ama dedğim gibi oyundayken 5 ile 10 dakika arasında pc tamamen kapanıyor elektrik kesiliyor

Kapanma Sorunu
  • Ayrıca bu değerler normal mi ?
  • virüs taramasından sonraki değereriniz normal ...fakat komple sistemin kapanması anormal bir durum .. biosu sıfırlayıp sistemi çalıştırmayı deneyın ..eğer sorun çözülmesse psu dan şüphe etmeye başlayacağım ...

bu arada kasada overclock falan yaptınız mı ? ...
  • yapmadım biraz yardımcı olabilirmisin dediklerini nasıl yapabilirim
  • Bilgisayarı tekrardan başlattım ve tekrar %70'li rakamlarda gördüm
  • olayı çözemedim birtürlü gene %40 indi :)
  • Tarama dan sonra değilde bi yarım saat sonra %40 a iniyor ısısı bu neden oluyor? Birde bios sıfırlama ve kasa overclock nasıl yapabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.