Şimdi Ara

Kapadokyafırsatları.com DOLANDIRICI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kapadokyafirsatlari.com isimli siteden 2011 temmuz ayında Kapadokya'da balon turu+evlilik teklifi için rezervasyon yaptırmıştım. Ücreti de peşin olarak 1000 tl havale ile gönderdim. Kapadokyaya gittiğimiz de saolsunlar bizi aldılar konakladığımız yerden gittik bir güzel kekimizi kahvemizi içtik. Yalnız rüzgar nedeniyle balon kalkmadı ve bizde süremiz kısıtlı olduğu için bir gün daha kalamadığımızdan para iadesi istedik. Bize turu ayarlayan görevli ismi "Serkan Yaray". Bir hafta içinde para iadesi yapılacağını söyledi. Kapadokyadan ayrıldık ve üzerinden bir hafta geçti ne arayan var ne soran ben aradığımda ise yok faturada problem var yok şunda problem var gibisinden türlü bahaneler ile salladı. Yaklaşık bir sene boyunca paranın peşinden koştum. Yetmedi Kapadokyaya gittim bire bir görüşmek için o ara işleri biraz kötü gittiğini şirketin battığını falan söyledi ve 245 TL bir ödeme aldım. Daha sonra yine telefonla aramalar falan uğraştım baya uzun süre. Ya telefonu mu açmıyordu açsada bir hafta sonra arayacam deyip bir daha ses seda çıkmıyordu. En son telefonu da devre dışı kaldı ve aradığınız numara kullanım dışıdır dedi. Uzun bir süre sonra (3-4 ay) site üzerinden tekrar mesaj attım ve bana sitenin el değiştirdiğini ama geçmişe dönük bu borcu ödeyeceklerini bu "Serkan Yaray" denilen şahsında aslında çok iyi ve dürüst bir insan olduğunu söylediler. Ama kendileri ne kadar dürüst olduğunu gösterip o kadar mesaja ve konuşmaya rağmen yine 2-3 ay hiç ses çıkmadı. En son tekrardan mail attım ve elimde ödeme yaptığıma dair dekont ve rezervasyon maillerinin bulunduğunu geri dönüş yapmazlar ise hukuki yollara başvuracağımı söyledim. Daha sonra geri dönüş yaptılar bana ve 300 tl daha ödeme aldım. Ama nasıl aldım? Şirketten görüştüğüm kişi bana kendisinin "Serkan Yaray" dediğim kişi olmadığını söyledi ama sesi bire bir oydu. Ve rezervasyon sırasında şirkette dahi çalışmamasına rağmen en ince detayına kadar her şeyi hatılıyordu. Ayrıca güya benimle telefonda konuşurken Serkan'ı arar gibi yapıp onunla konuştu. En bombası da ödemeyi bana üstüne basa basa kendisinin yapacağını söyleyip 300 tl'lik ödeme geldiğinde gönderen kısmında "Serkan Yaray" adlı şahsın adı ve soyadının yazmasıydı. Şu anda bana 455 TL borçları kaldı ve artık usandım. Size tavsiyem bu siteden asla ve asla rezervasyon yaptırmayan güvenmeyin. 2.5 yıl geçti ben daha hala alamadım paramı alacağımı da sanmıyorum. Tek kuruşuna kadar helal etmiyorum. Bakalım kendi boğazından geçerden eşine çocuğuna bu haram paraları nasıl yedirecek bu şahıs. Sitenin facebook hesabında bu yazıyı defalarca paylaşmama rağmen her seferinde sildi ve şimde de beni sayfadan engelledi. Lütfen çevrenizdekileri bilgilendirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pexola -- 12 Haziran 2014; 23:05:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.