Şimdi Ara

Kanalımız hakkında önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/channel/UC_7...1JlTWvp81PI0ag

9 yaşında ikizlerim kendi çabaları evde videolar çekip kanal yapalım. bizimde kanalımız olsun. takipcilerimiz olsun diye. eğlence amaçlı bir kanal oluşturdular. beraber kanal ismi, logo ve bir kaç video yarattırk. yükledik.

bu videolar ve kanal hakkkında her türlü geliştirmek amaçlı yorumlarınızı ve eleştirileriniz yapabilirmisiniz.

nelere dikkat etmeliyiz. neleri kullanmalıyız neleri kullanmamalıyız.

varol yaşaroğlu karikatürlerini ders amaçlı kullanan öğretmene dava açmış diye duydum. ne kadar doğru bilmem ama. aynı durumda olmak istemem.

tamamen pandemide zaman geçirmek için hobi olarak yaptığımız bir etkinlik.

destek olan tüm arkadaşlardan şimdiden teşekkürler.

• hayırlı olsun hocam. ben de düşünüyorum, küçük yeğenim var, onunla youtube videoları yapmayı düşünüyorum.

hocam bu işe giriştiğinize göre araştırmışsınızdır, benim kafama takılan şunlar. video edit programı sanırım sony vegas kullanılıyor, o edit programlarını crack'li kullansak, youtube itiraz ediyor mu ?

bir de 1 milyon izlenmeye ne kadar ödeme alınıyor ?

youtube'un çıkardığı zorluklar var mı ?

• biz tamamen hoby ödeme önemli değil. o kadar takılmaya gerek yok. çocuk bunlar. hırs küpüne dönmesiinler takipci abone diye takılsınlar iste diye başladık bende yardımcı olmaya çalışıyorum.

biz movavi diye bir program kullanıyorum. işimizi görüyor.

ama aynı soruyu bende merak ettim. crackli program ile video hazırlanırsa nasıl tespit edilir. sıkıntı olur mu. onu benede merak ettim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.