Şimdi Ara

Kanada öğrenci vizesi bilgisi olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar, ben haziran ayında ILAC college Toronto'ya 2 senelik sertifika programına gitmeyi düşünüyorum. Bu program 1 sene okul + 1 sene çalışma şeklinde ( kendileri iş yerine yerleştiriyorlar ) ama vize konusunda biraz düşünceliyim. Eğer deneyimli biri var ise kanada vizesi konusunda beni değerlendirirse minnettar olurum. Bilkent mezunu 2.93 ortalama sahibiyim. Yaşım 24, 2019 yılında 5 aylık bir erasmus deneyimim oldu ve IELTS'e gireceğim yakın zamanda ve 6-7 bandında alabilecek seviyedeyim o belgeyi de koyacağım dosyama. Finans kısmına gelirsek ise babamı sponsor olacak göstereceğim. Bankada dolar, tl karışık olarak 200 bin TL ve bir tane de araç ruhsatımız var ve babamın aylık geliri yaklaşık 10000 TL ama beni düşündüren kısmı şimdi geliyor ev tapumuz yok. Bunun içi kimi diyor ki finansal olarak sıkıntı, kimi diyor ki geri döneceğinize inandırmanız için ev tapusu lazım diyor. Çoğunlukla istedikleri vize gereksinimlerini karşıladığımı düşünüyorum ta ki ev tapusuna gelene kadar. Bir ev tapusu olmadığı için vize alamayabilir miyim ?

Teşekkür ederim şimdiden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.