Şimdi Ara

KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU (OMBUDSMANLIK) NEDİR NASIL BAŞVURULUR? (İNTERNET VE GSM PROBLEMLERİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
15
Favori
16.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sağolasın hocam cevaplaninca yazarm buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LionTR28 L kullanıcısına yanıt

Rica ederim, tamamdır. :)

• Kamu denetçiliği kurumuna fiber altyapı için şikayetimi belgeler ile birlikte ilettim.Sonuç ne kadar zamanda geliyor aradan 1 ay geçmiş.

Bölgemde her sokağa fiber döşediler hatta oturduğum sokağın yarısını yaptılar aktif müşteri olmama rağmen fiberden faydalanamadım.Hatta sokağımda çalışma yapıldı gittim altyapıyı döşeyen amirleri ile konuştum 10 15 gün sürer dedi 1 ayı geçti ne gelen var ne giden. Telekom bir söz veripte tutmama gibi bir durumu söz konusu kdk bu tarz konularda ne kadar etkili ? Ne kadar evrak başvuru belgesi varsa hepsini sisteme yükledim.Boşu boşuna 24 ay sözleşmeyi yaptık adamlarla

• Kısa sürede sonuçlanır insallah.

• Benim de başvurum bulunuyor fakat 19gündür bir sonuç çıkmadı.
    Benim binam hariç sokaktaki tüm binalarda port vardı bunu belirttim dönüş bekliyorum.Bakalım sonuç ne olacak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yapılan bir başvuru çekilemiyor mu?

• Biraz daha bekleyin hocam, sonuçlanacaktır er ya da geç.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Başvurunuzu neden çekmek istiyorsunuz? Özel bir sebep ise,

KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU (OMBUDSMANLIK) NEDİR NASIL BAŞVURULUR? (İNTERNET VE GSM PROBLEMLERİ)www.ombudsman.gov.tr
    KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU
    https://www.ombudsman.gov.tr/Contact
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Ben çekmek istemiyorum. Bir yakınım buna başvurdu (iss veya telekom sektörü ile alakalı değil). Bir sonuç alamadı. Şimdi yaşadığı sorun düzeldi ve bunu geri çekmek istiyor.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Merhaba. Yeni bir kayıt oluşturup ilgili sorununun düzeldiğini, bir önceki talebinin durdurulması şeklinde talebini iletebilir. Ancak sistemden kayıt silme, kapatma vb. düğmesi yok.

• BTKyı şikayet edeyim bende buraya bir işe yaramıyor BTK ttnet ne derse aynısını kopyalayıp yapıştırıyor

• berk70 kullanıcısına yanıt

KDK mı aynı cevabı iletti size hocam?

• bu kurumda onların lehine çalışıyor hem telekom konusunda hem kaymakamlık konusunda 2 kararıda onlara çıkardı cimerden farkı yok

kdkya e devlet ile giriş yapamıyorum

btk aynısını yazıyor ttnetin açık kapı iletildi diyor bişi yapamayız diyor cimer btkya iletiyor btk bişi yapmıyor thh 2 ay oldu hala gündeme bile alınmadı adalet yok ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 7 Aralık 2021; 1:39:11 >
  • Merhaba. KDK sayfasında "Kararı gör" düğmesine basınca orada ne yazıyor? Gönderme kararı mı çıkmış dosyanıza?

• berk70 kullanıcısına yanıt
    KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU (OMBUDSMANLIK) NEDİR NASIL BAŞVURULUR? (İNTERNET VE GSM PROBLEMLERİ)www.ombudsman.gov.tr
    KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU
    https://www.ombudsman.gov.tr/Contact

Buradan bir iletişim kurmayı deneyin hocam giriş yapamama sorunu ile ilgili.

• 30/12/2021'de gelmiş karar.Bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama bu karardan 5 gün önce(25/12/2021) binaya vdsl altyapısı sağlandı hızımı 100mbps'ye yükselttim.

KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU (OMBUDSMANLIK) NEDİR NASIL BAŞVURULUR? (İNTERNET VE GSM PROBLEMLERİ)
  • Can2355 C kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU (OMBUDSMANLIK) NEDİR NASIL BAŞVURULUR? (İNTERNET VE GSM PROBLEMLERİ) 

Teşekkürler.
    Sizce şikayet işe mi yaradı eğer işe yaradıysa bunlara şikayet önceden gidiyor düzeltip sonra karar alıyorlar sanırım :D

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Can2355 C kullanıcısına yanıt

Hocam işleyiş o şekilde mi bilmiyorum ama problemin düzelmesine odaklanalım biz. KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU (OMBUDSMANLIK) NEDİR NASIL BAŞVURULUR? (İNTERNET VE GSM PROBLEMLERİ) 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.