Şimdi Ara

Kamu bankalarından konut kredilerinde 0.99 yapılandırma (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
50
Favori
108.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diger bankalardaki ev kredinizi yeniden yapilandirmak istediginizde ayricalikli oranlarimizla yaninizdayiz. %0,87 faiz oranli 120 aya varan vadeli geri odeme secenekleriyle yeniden yapilandirma firsatindan yararlanmak ve detayli bilgi almak icin: CEMALPASA/ADANA Subesi 03222280314. Saglikli gunler dileriz. - SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 4722'ye gonderebilirsiniz. T. Is Bankasi A.S. Mersis No: 0481005859000909 B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamu bankalarının sitelerindeki hesaplama aracında çıkan aylik taksit tutarina ekstra sigorta vs ekleniyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Profesor -- 14 Haziran 2020; 19:3:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • natbolad kullanıcısına yanıt
    Hakkaten basitleştiniz biraz okuduğunuzu anlayabilseydiniz ben kimseye yapılandırma verilmesin yazmadım siz kendinizi yeni ev alacak kişiyle kıyaslayıp buna hakkım var eşit şartlarda değiliz diyemezsiniz dedim dedim de işte anlayana

• Vakıfbank ihtiyaç kredim var 100 bin 48 1,24 faizden.(6 ay ödeme yaptım) bunu yapılandırma şansım var mı?
  • ocak ayında ziraatten 100bin tl konut kredisi çektim 0,79 dan ,120 ay. şimdi 0,64 e yapılandırma şansım varmıdır, mhizmetlerine bağlanamadım
  • ben hiç kredi kullanmadım başvuru yapsam veriler mi o kadar para Kredi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 11 Haziran 2020; 11:46:28 >
  • Loggerheads kullanıcısına yanıt
    Hayır. Şuan için yapılandırma gelmedi.

• 0,64 ten kredi alabilmek için mütahitten alma şartı varmış. Arkadaşım bu hafta alıyor . ikinci el veya kat karşılığı gibi mal sahibine verilmiş sıfır dairelerde bu oran olmuyormuş. onlar 0,74 ten verilecekmiş. Muhtemelen yapılandırma yapılacaksa en iyi 0,74 ten yapılandırılır. Benimde 2 sene önce 1,39 dan alıp sonra yapılandırdığım bir kredim var bende ulaşmaya çalışıyorum bankadaki temsilciye.
  • Bu kredilerden yararlanan anladığım ve forumda takip ettiğim kadarı ile çok az insan var..Oranlar yine müteahhitleri zengin etmek için yapılmış kredi verdiği markalarda nerede işe yaramaz yerler var orası ile anlaşmışlar..
  • Dosya masrafı,eksper ücreti ve sigortalar dahil değil buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72080500B -- 11 Haziran 2020; 16:15:40 >
  • fb33 F kullanıcısına yanıt
    İnternete kredi yapılandırma yazıp bilgilerinizi girerseniz ordan görebilirsiniz değişimi.

• Arkadaşlar merhaba,

Kusura bakmayın, mesajları okumadan yazıyorum, durumun aciliyeti var da...

Evin fiyatının tamamına krediyi hangi şartlarda çekebiliyoruz?

Bir de ev kredisi için hangi kamu bankasından kredi çekmek daha uygun?
  • koray5006 kullanıcısına yanıt
    %10 peşin ödemen lazım diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koray5006 kullanıcısına yanıt
    %100 ünü kredi olarak çekemezsin. %90 ına kadar izin var.

devlet bankalarının 3 üde aynı oranları veriyor. sadece dosya masrafı exper gibi rakamlarda fark olur oda max 500-1000 tl arası. onuda tek tek başvurarak öğrenebilirsin ki bunu tavsiye etmem kredi notunu olumsuz etkiler.
  • Şu an 0,64 yapılandırması gelmedi ama 9 ay önce yapmamıştım 1.12den aldığım kredimi 0,99dan yapılandırma şansım Bugün için geçerli mi sizce?

• 0,64 kamu bankaları kampanyasında ödemeyi 12 ay erteleme seçeneği yapıldığında 12 ay için faiz alıyorlar mı biliyor musunuz? Alınıyorsa oran nedir?
  • Alıyorlar 180 ayda 140 bin tl için 3 bin tl ilave istediker kalan 168 ayda borcu ödemen gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayy82

İş bankası 0.87 den yapılandırıyor
    Diger bankalardaki ev kredinizi yeniden yapilandirmak istediginizde ayricalikli oranlarimizla yaninizdayiz. %0,87 faiz oranli 120 aya varan vadeli geri odeme secenekleriyle yeniden yapilandirma firsatindan yararlanmak ve detayli bilgi almak icin: CEMALPASA/ADANA Subesi 03222280314. Saglikli gunler dileriz. - SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 4722'ye gonderebilirsiniz. T. Is Bankasi A.S. Mersis No: 0481005859000909 B002
    Akbank müşterisi değilim diğer bankadan yapılandırma derken refinansmandan mı bahsediyor ? Ne kadar masrafı olur acaba 0.99'dan değer mi
  • 100.000 tl param var.
    Alacağım ev 320.000 TL.
    Banka kaç para kredi verir?

Not: 12 aylık 1896 TL taksitli tüketici kredim var devam eden.

Not 2: maaşım 7300 TL

Not 3: kktc de görevliyim. O sebeple bankaya gidemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JoSeePh kullanıcısına yanıt
    Alınıyor hocam
    faiz oranı 0,64
    Toplam anapara+faiz 180 yerine 168 e bölünerek taksit hesaplanıyor.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.