Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
12
Favori
23.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Sipariş numarası = D8116F21 olan ürünleri aldım. Ürünler yeni ve taze olursa çok çok mutlu olurum. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    benim hurmalarda kurtlu , hurma alacaklara daha önce yazdım gene yazayım apanmayın önce bir deneyin birde hurmaların içinde şeker parçası gibi sert bişiler var onuda anlayamadım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Ürünler gelince tartıcam bu sefer :) net brüt bilemem, 1 kg ise o kadar gelsin. Avanta da istemiyoruz eksik te. Söylenen ne ise o gelsin Gıdada artı/eksi olmaz, minimum olur. 650 gram artı /eksi 50 gram yerine minimum 600 dersin olay biter. %10 marj mı olur ya

Tartabilirsiniz Hocam. +-50gr İran Hurmasına has bir durumdur. Bu ürün menşei olan ülkede paketlenmiş ve etiketlenmiş olarak gelmektedir. Yani firmamız tarafından paketlenmemektedir.

Sizin nezdinizde sipariş veren bütün DH Üye ve Ziyaretçilerine tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Niye alıntı yapılan tüm mesajlara cevap vermiyorsunuz?
    Mesela bana siparişte çek gelmedi.Sebebi nedir?
    Tükendi mi? Yoksa buda keyfi uygulamanız mı?

• Arkadaşlar hangi banka posundan geçiyor alışveriş? Yani kredi kartı kombosu olabilir mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yildirimr kullanıcısına yanıt
    Siparişinizle birlikte gelmediğini belirttiğiniz çek mail hesabınıza gönderildi Hocam, kontrol edebilirmisiniz
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    işbankası posunu kullanıyoruz Hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Ancak bu saatte cevap yazabildiğim kusura bakmayın lütfen.

Bu ürün için gramaj; tarafımızdan palet bazında tartılıp paletteki ürünlerin toplam ağırlığı / paletteki ürün sayısı = ortalama ürün gramajı şeklinde hesaplanmaktadır.

Paketli olarak ithal edilen bu ürünümüz sayfasında -/+ 50 gr fark olabileceği belirtilmiş olup bu durum menşei olan ülkenin ölçü sisteminden kaynaklanmaktadır. Ancak bir üyemizin belirttiği 480 gr olması ilk defa karşılaştığımız bir durumdur. Kontrolümüz dışında olan durumdan ötürü özür diliyoruz.

Saygıdeğer DH Üye ve Ziyaretçileri,

Yılbaşı yoğunluğu dolayısıyla mesajlara tek tek cevap veremediğimiz veya yazdığımız cevaplarda da geciktiğimiz için özür diliyor göstereceğiniz anlayıştan ötürü teşekkür ediyoruz.

Ürünlerimiz ile ilgili olumlu veya olumsuz bütün görüşlere saygı duyuyoruz.

• Satıcı işine gelmeyen mesajlara cevap yazmıyor. Oluşan mağduriyetleri gidermek için hiçbir girişimde bulunmuyor.

Tüm bunlara rağmen forumda satış yapmaya devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir cevap aldığım giren çıkan gene alıcı ya , aldıklarım bir yana bir daha almam .

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Satıcı işine gelmeyen mesajlara cevap yazmıyor. Oluşan mağduriyetleri gidermek için hiçbir girişimde bulunmuyor.

Aynen katılıyorum.

Eksik gramajlı ürün satıp fazladan ücret al, bir çok müşterinin hakkına gir.

İşine gelen mesaja açıklama yap, hakkına girdiklerinden helallik istemeden satışa devam et..!!!
  • kodu kullanmak isteyen varsa kullanabılır. 2A6D022C5442
  • gb76 G kullanıcısına yanıt
    şiparişi teslim aldım kabak çekirdeği içi ve hurma güzel ayrıca 2 adet de hediye çeki geldi teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Satıcı işine gelmeyen mesajlara cevap yazmıyor. Oluşan mağduriyetleri gidermek için hiçbir girişimde bulunmuyor.

Satici kardes 'evet gramaj konusunu duzelttik,artik alacaginiz urunun net agirligini bilerek alacaksiniz,duzeltme-aciklama yaptik' deseniz ve birakin magduriyetleri ,ozur dilesiniz konu kapansa!!!

• helvaya glikoz şurubu kullanmışlar, bekliyoruzki gerçek doğal şekerle yapılmış elazığ yerel helvası, neyse sağlık olsun
  • Yeni sipariş numaram A042DD84 ürünleriniz çok güzeldi Mevlüt lokumu süper ötesiydi 5 paket sipariş verdim dayanamayıp yeni yıl hediyesi olarak bir Süpriz olursa da paketlerde hayır demeyiz

• Selamlar,

Elimde 2 adet kod var.İsteyen DM atsın...
  • Siparişim kısa sürede adresime ulaştı. Gelecek hafta gelir diye düşünüyordum. Kargodaki tek sorun birkaç hurma paketi yatay koyulmuş. Bir pakette dökülmeler meydana gelmiş, buna dikkat ederseniz sevinirim. Ürünleri tek tek denedim hepsi taze. Çizgiyi bozmadan devam.. (Antep Fıstıklı Fitil Lokum efsane)

Elimde üç kod bulunmakta. İsteyene verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 22 Aralık 2017; 11:54:15 >

• elfen_lied kullanıcısına yanıt
    kurt iyidir hocam organik gösterir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    İyi dediN hocam , tek korkum kurtların evrim geçirmiş olması

çekleri vereyim ihtiyacı olan kullansın

1. 652B51C0B658

2. 01AFABF51EB9
  • Bugün 3. siparişimi geçtim.
    Sip. No: D5DCE859
    Aman diyorum üstadım hurmalarda SKT sorunu olmasın.
    Bu arada cezerye ve orcik efsane güzel.

@GÜRBÜZLER
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.