Şimdi Ara

Kamosonıc arac teyp alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracımda pioner marka güzel bir teyp var lakin aux girişi bozuldu. Yen'i bir teyp bakarken nette Bluetooth lu modelleri fark ettim. Ama baya bir tuzlu.bütceme uygun kamosonık marka modeller var. Alıp pişman olmak tan korkuyorum. Fiyat Sony yada pioner teyp fiyatının 3/1 oranında. Bu marka kullanmış olan arkadaşlar lar bana yol gösterebilir mi.

http://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/kamosonic-ks-mx112bt-bluetooth-oto-teyp-4x50w-en-iyi-fiyat-P126899084

Buna bakıyorum arkadaşlar ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylan -- 23 Şubat 2017; 1:29:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olsam Bluetooth onemli degilse uygun fiyata kenwood pioneer sony jcv bakardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el Pioneer al.
  • Alınmaz. Arabayla bedava gelse söker atar telefondan müzik dinlerim. Bütün butonları çatır çutur basıp bir süre hiç basmaz ya da kendi kendine basar olan. Plastik parçaların hiçbir noktada birbirine tam oturmadığı minibüse ancak takılabilir çöplerdir hemen hemen hepsi.
    Menüleri fiziklerinden de iğrençtir. Sağa basarsın kısar sola basarsın açar. Döndürmeli düğmeleri de dangalakça tasarlanmıştır. Kumanda teybe dokunacak mesafeden bir hafta çalışır. Güneş yerse bozulur. VS VS..
  • Ben aldim dökülmeye başladı sana tavsiyem

kenwood pioneer sony jcv al derim ben

kenwood kmm-u11 aldim çok memnunum eyer zam gelmediyse 200 tl aldim ben özellikleride iyi

• Almak istedikten sonra alinir ama ben teypte ilk olarak ses kalitesini ararim onun disinda ses ayarlari filan kaliteli markalarda daha guzel olabilir.tercih sizin ama ben uygun fiyat olsun desem pioneer sony kenwood markalarinin ucuz olanini alirdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.