Şimdi Ara

kamera tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi kamera almayı düşünüyorum öyle profesyonel değil yani büyük kameralar değil :D
    aradığım özellikler malesef yok anlaam daha doğrusu video kameralardan sadece sağlam görüntü alabileceğim kameralar önerebilirmisiniz max bütce 500-600 olsun :)

• üstte açtığım bir konu var. orada iki arkadaş çok güzel tavsiyelerde bulundular ben de az çok araştırmıştım. oraya bir göz atabilirsin istersen;

link:
    http://forum.donanimhaber.com/m_69168737/tm.htm
  • tamam bkıyorum ...
  • 3-5 bin tl civarında bakıyorsanız
    "canon 5d mark3"
    daha aşağısındakilere kamera demiyoruz biz :)
  • valla sen ona kamera demiyosun ama biz de 3-5 bin paraya para diyemiyoruz. servet diyoruz onun yerine :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahim48

valla sen ona kamera demiyosun ama biz de 3-5 bin paraya para diyemiyoruz. servet diyoruz onun yerine :)

+123 Haklısın valla kardeşim. 435, herkesi kendin gibi görüp başkalarını önemsemeyeceksen, fikirlerini kendine sakla. Adam bütçesini yazmış, daha dalga geçiyosun. Edep yahu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir çok kişi artık kamera ve fotoğraf makinalarını Ankara'da Adem Bey'den alıyor. çünkü garantili ve çok çok ekonomik. Sağlam iş yapıyor adamlar. Malının arkasında duramayan cazgır satıcı gibi değiller. kibar anlayışlı seviyeli bir alışveriş için tavsiye ederim. Aramanızda fayda var bence 0532 591 06 10
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.