Şimdi Ara

Kamera ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kamerayı nasıl daha uzak yapabilirim ? çok yakın ve düşmanı görmek zor oluyor , maus scrool la en sona getirdim daha uzağa gitmesini istiyorum ..

birde kamera sürekli karaktere kitli olarak kalması için ne yapmam gerek

• kamera daha uzağa gitmiyor diye biliyorum ama sanırım heroya kitlenme için bir ayar var.aslında oyun içinde kendi heronla oynarken skillerin yanındaki heronun resmine çift tıklarsan senin heroyu takip eder .ama mouse la yine kamerayı oynatırsan durum değişiyor hemen.bir diğer şey bana kalırsa o şkeilde iyi bir oyun sergileyemezsin.oyunlarımda %90 olarak diğer alanları izler, kendimi ve çevremi mini mapdan takip eder ona göre hareket ederim.sadece yakın dövüş esnasında kendi heromu izlerim ki onda da etrafımdaki rakiplere saldırı anının mükemmel zamanlamasını kestirebilmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 7 Kasım 2012; 16:05:34 >
  • F1 neyine yetmiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

kamera daha uzağa gitmiyor diye biliyorum ama sanırım heroya kitlenme için bir ayar var.aslında oyun içinde kendi heronla oynarken skillerin yanındaki heronun resmine çift tıklarsan senin heroyu takip eder .ama mouse la yine kamerayı oynatırsan durum değişiyor hemen.bir diğer şey bana kalırsa o şkeilde iyi bir oyun sergileyemezsin.oyunlarımda %90 olarak diğer alanları izler, kendimi ve çevremi mini mapdan takip eder ona göre hareket ederim.sadece yakın dövüş esnasında kendi heromu izlerim ki onda da etrafımdaki rakiplere saldırı anının mükemmel zamanlamasını kestirebilmek için.

Güzel bir yorum , böyle yapılması gerekiyor . Yüksek performans için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.