Şimdi Ara

Kalp Hastalıkları Belirtileri??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba benim annemin sol eli bir kaç gündür uyuşuyor ve sol el uyuşması kalp hastalıgının belirtisi diyor
    Bugün sabah kalktıgındada gözlerinin altı mordu , acaba nedir bunun sebebi ?

Doktora gidelim diyorum , yok diyor bayramdan sonra giderim diyor

sizce acil akşama hemen gitmelimiyiz , yoksa beklersekde bişi olurmu?

Korkuyorum , saygılarımla

• Sol kolun koltuk altı kısmının uyuşması kalp sorunun belirtilerindemiş.Bence anneniz hastaneye gitmek istemiyorsa siz kendinize bir hastalık uydurun.Anneniz ile hastaneye gittiğinizde doktora görünmesini sağlarsınız
  • Koldaki uyuşma pek çok sebepten kaynaklanabilir. Kalp dışında, boyunda meydana bir durum(örneğin fıtık) veya nörolojik bir neden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 2 Aralık 2008; 10:40:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ata

Sol kolun koltuk altı kısmının uyuşması kalp sorunun belirtilerindemiş.Bence anneniz hastaneye gitmek istemiyorsa siz kendinize bir hastalık uydurun.Anneniz ile hastaneye gittiğinizde doktora görünmesini sağlarsınız

Yemez
  • Sol kolunun iç tarafı ağrıyorsa kalp hastalığı olabilir ,göz altı morluklarıda kalp hastalığının belirtilerinden biridir öyle olmasa bile sadece uyuşma bile boyun tarafında sinirlere bası ihtimalini akla getiriyor o yüzden vakit kaybetmeden doktora gidin derim.Büyükler bu tip şeyleri hep ertelerler
  • İlla kalp olması gerekmez yüksek tansiyon veya boyun fıtığıda olabilir doktora gösterip kesin sonuç öğrenmek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.